Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Tekst piosenki

Brak wideo

Blade Loki

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Ach,ach,ach....Kochaj mnie, niech języki w ustach rozgrzeją się,och...Kochaj mnie, niech krew w żyłach zagotuje się,och...Kochaj mnie, niech zmysły nasze przekręcą się,och...Kochaj mnie, niech ciała nasze połączą sięKsiądz grzmi z ambony, a my jak zniewoleni, w objęciach ciał razem połączeni,niech sąsiedzi podsłuchują to nie jest nienormalne, oni też zaspakajają potrzeby seksualneA my gonimy chwilę jak Księżyc goni Słońce...och jakie to... podniecającePieprz mnie, niech włosy łonowe uginają się,och...Pieprz mnie, niech narządy rodne połączą się,och...Pieprz mnie, niech łóżko pod nami zawali się,och...Pieprz mnie, niech nasza miłoć nie skończy sięNiech ksiądz grzmi z ambony, a my jak zniewoleni, w objęciach ciał razem połączeni,niech sąsiedzi podsłuchują to nie jest nienormalne,oni też zaspakajają potrzeby seksualneA my gonimy chwilę jak Księżyc goni Słońce...och jakie to... podniecająceach,ach,ach... Podniecające mnie, podniecające ciebie,podniecające nas i anioły w niebie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Skomentuj tekst

Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • blade loki kochaj mnie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochaj mnie (Pieprz mnie) - Blade Loki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochaj mnie (Pieprz mnie) - Blade Loki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Blade Loki.