Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Tekst piosenki

Brak wideo

Blade Loki

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Ach,ach,ach....Kochaj mnie, niech języki w ustach rozgrzeją się,och...Kochaj mnie, niech krew w żyłach zagotuje się,och...Kochaj mnie, niech zmysły nasze przekręcą się,och...Kochaj mnie, niech ciała nasze połączą sięKsiądz grzmi z ambony, a my jak zniewoleni, w objęciach ciał razem połączeni,niech sąsiedzi podsłuchują to nie jest nienormalne, oni też zaspakajają potrzeby seksualneA my gonimy chwilę jak Księżyc goni Słońce...och jakie to... podniecającePieprz mnie, niech włosy łonowe uginają się,och...Pieprz mnie, niech narządy rodne połączą się,och...Pieprz mnie, niech łóżko pod nami zawali się,och...Pieprz mnie, niech nasza miłoć nie skończy sięNiech ksiądz grzmi z ambony, a my jak zniewoleni, w objęciach ciał razem połączeni,niech sąsiedzi podsłuchują to nie jest nienormalne,oni też zaspakajają potrzeby seksualneA my gonimy chwilę jak Księżyc goni Słońce...och jakie to... podniecająceach,ach,ach... Podniecające mnie, podniecające ciebie,podniecające nas i anioły w niebie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Skomentuj tekst

Blade Loki: Kochaj mnie (Pieprz mnie)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • blade loki kochaj mnie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochaj mnie (Pieprz mnie) - Blade Loki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochaj mnie (Pieprz mnie) - Blade Loki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Blade Loki.