Blenders: Ma

Tekst piosenki

Brak wideo

Blenders

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Blenders: Ma

Tak bardzo droczyć się chcę tak bardzo dotykać cię Tak bardzo że aż w środku coś drąży mnie Zakładam że ty również czujesz podobnie Me dłonie są głodne me dłonie są głodne Uczę się skakać Płakać Kryć się w krzakach A wszystko to by nie wyjść na średniaka. Tak bardzo kochać cię chcę tak bardzo odkrywać cię Ubranie przeszkadza więc precz z ubraniem Na wet gdy nosisz się nadzwyczaj godnie Me dłonie są głodne me dłonie są głodne Uczę się wspinać Zginać Znów zaczynać A wszystko to by nie wyjść na kretyna. Tak można by cały dzień całować cię tam gdzie chcesz Dopadać się nawzajem bez nadziei na sen Zapłacić słoneczku by wstawało później Bo przecież w miłości jest tak bardzo różnie Trzeba pościć Złościć Rzucać kości A wszystko to by nie zostać dziurą w moście Mała obawa duża potrzeba Mało jest smutku chce mi się śpiewać
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Blenders: Ma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Blenders: Ma

Skomentuj tekst

Blenders: Ma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ma - Blenders, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ma - Blenders. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Blenders.