Blenders: Ona jest tu

Tekst piosenki

Brak wideo

Blenders

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Blenders: Ona jest tu

W koronach drzew, cały dzień, szumi że, ona znowu tu sama będzie I las już wie, co i gdzie, lubi poprzyglądać się I rosa jest, pada deszcz, teraz musi schować się, o będzie będzie Więc liście z drzew, chylą się i dają cień by miała gdzie Ona jest tuu... Jest tuuu... Ona jest tuuu... Jest tuuuu... Czeka też, miekki mech, trawa już dla niej kładzie się, będzie miło Nadchodzi mgła, gęsta tak, by jej dać na wszystko czas I cisza chce, wsłuchiwać się, zna ten dźwięk, o będzie będzie Więc liście z drzew, chylą się i dają cień by miała gdzie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Blenders: Ona jest tu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Blenders: Ona jest tu

Skomentuj tekst

Blenders: Ona jest tu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • blenders ona jest tu
 • piosenka ona znowu jest tu
 • blenders ona jest tu teledysk

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ona jest tu - Blenders, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ona jest tu - Blenders. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Blenders.