blurred pink: CZY TU JEST NASZ DOM?

Tekst piosenki

blurred pink

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

blurred pink: CZY TU JEST NASZ DOM?

słońce oślepia mnie
w bruku odbijam twarz
spojrzenia gonią mnie
czy dziś dopadnie nas

patrze na szybę znów
obojętności twarz
chmurami szarość mknie
w chmurach widzę starach

słońce oślepia mnie
w bruku odbijam twarz
spojrzenia gonią mnie
czy dziś dopadnie nas

patrze na szybę znów
obojętności twarz
chmurami szarość mknie
w chmurach widzę starach

Autor tekstu: blurred pink
Data dodania: 2021-05-30
Tekst dodał: misia98

Tłumaczenie piosenki

blurred pink: CZY TU JEST NASZ DOM?

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

blurred pink: CZY TU JEST NASZ DOM?

Skomentuj tekst

blurred pink: CZY TU JEST NASZ DOM?

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (30 czerwca 2021, 16:48)
Re: blurred pink - CZY TU JEST NASZ DOM?
Tekst: Słońce oślepia mnie W bruku odbijam twarz Spojrzenia gonią gniew Czy "dziś" dopadnie nas Patrzę na szybę znów Obojętności twarz Chmurami szarość mknie W szybie widzę strach Skupić się na codzienności ciężko mi, Nie wiem jak odpędzić mam swoje sny Gdy zmieniają się w codzienność Czy powrócą kiedyś do mnie letnie dni Twoje serce do mojego skrzy, Ale mi już wszystko jedno Słońce oślepia mnie W bruku odbijam twarz Tramwaj dogania mnie Czy "jutro" znajdzie nas Chodnik wyżera gniew Szyba odbija strach Wciąż widzę szary bruk Czy jeszcze szansę mam Słowa spadają z drzew Co dzień w ten sam czas Wciąż widzę szary bruk Czy jeszcze szansę mam Jak zmienić mam swój świat Czy trzeba uciec stąd Wspomnień noszę płaszcz Czy tu jest nasz dom Pogoda niesie lęk Ja z nią nie zgadzam się Lecz powiedzieć boję się Codzienności bruk ciągle łapie nas Czy trzeba uciec stąd Czy tu jest nasz dom W szybie odbija się twoja twarz Obojętności twarz Czy ty jeszcze serce masz Czy trzeba uciec stąd Ale tu jest nasz dom Czy tu jest nasz dom?

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki CZY TU JEST NASZ DOM? - blurred pink, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu CZY TU JEST NASZ DOM? - blurred pink. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - blurred pink.