Bohema: Panie Prezydencie

Tekst piosenki

Brak wideo

Bohema

Teksty: 27 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Bohema: Panie Prezydencie

Mistrzem Polski znów są Żydzi Będę Prezydentem Cała Polska ich się wstydzi Będę prezydentem Pokaże im, pokażę im, pokaże im jak żyć Panie Prezydencie Liga Cię nie zdradzi ,nie! Panie Prezydencie Pokaż im jak żyć... Mistrzem Polski znów są geje Będę Prezydentem Cała Polska z nich się śmieje Będę Prezydentem Pokaże im, pokażę im, pokaże im jak żyć Niech Pan im zabroni chodzić po ulicach Panie Prezydencie, Powinni się ubierać tak jak Pan, wszystko jest w Pana rękach, Niech im Pan pokaże jak żyć...Ale kwa...kwa...kwas Panie Prezydencie Liga Cię nie zdradzi ,nie! Panie Prezydencie Pokaż im jak żyć... Mistrzem Polski znów jesteśmy Jestem Prezydentem Wszyscy będą już radośni Jestem Prezydentem Teraz już, teraz już, każdy wie jak żyć... Panie Prezydencie Liga Cię nie zdradzi ,nie! Panie Prezydencie Pokaż im jak żyć...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bohema: Panie Prezydencie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bohema: Panie Prezydencie

Skomentuj tekst

Bohema: Panie Prezydencie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki panie
 • mistrzem polski sa żydzi piosenka
 • Mistrzem polski sa.żydzi piosenka
 • panie bohema oo
 • mistrzem polski sa żydzi cala polska sie wstydz przyspiewka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Panie Prezydencie - Bohema, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Panie Prezydencie - Bohema. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bohema.