Brazilian Girls: Rules of the game

Tekst piosenki

Brak wideo

Brazilian Girls

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Brazilian Girls: Rules of the game

Boys: What are you to me tonight? Other than Something we know from the past Is that a laugh we had Girl: Why are we here tonight? Are you sure? Before the night is over I'll be yours.. Boys: Why do you think its wrong? Take my hand Don't bother with clichs I'm your man Girl: Who am i to you tonight? Look at me 'Don't talk' he says: Just let it be It's the rules of the game The rules of the game What can you do Theres some truth to each lie Truth To a lie Lie to the truthin each truth It's the rules of the game Dont ask me why Noone knows what is fair Or knows how to win You just get by
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Brazilian Girls: Rules of the game

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Brazilian Girls: Rules of the game

Skomentuj tekst

Brazilian Girls: Rules of the game

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bradilian girl poznaj

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rules of the game - Brazilian Girls, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rules of the game - Brazilian Girls. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Brazilian Girls.