Budka Suflera: S
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Budka Suflera: S
Co po nas będzie, kiedy czasZamieni wszystko w sen...Dalekie jutro, które w nasJuż dzisiaj brzmi jak trenTren...Kto to wieKto to wiedzieć chce?Słowa i kamienieStarte na pyłPrzemielone w kurz i piachMyśli i marzeniaTego, kto byłW zapomnianych dawno dniachCzy pozostanie choćby śladGdy tamten przyjdzie dzieńAntyczny wers uwagi wartLub piramidy cieńCień...Kto to wieKto to wiedzieć chce?Słowa i kamienie...A kiedy wreszcie skończy sięEwolucyjna graCzy się zachowa po nas gdzieśW bursztynie choćby łzaŁza...Kto to wieKto to wiedzieć chce?Słowa i kamienie...
Tłumaczenie piosenki
Budka Suflera: S
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Budka Suflera: S
-
Baker street
- Budka Suflera
-
Bal wszystkich świętych
- Budka Suflera
-
Ballada o zaufaniu
- Budka Suflera
-
Ballada populistyczna
- Budka Suflera
-
Lubi
- Budka Suflera
Skomentuj tekst
Budka Suflera: S
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
PANGEA - x Polo G
Mata
„[Mata] (Yo, Ayo) (That might be toxic, don't touch it) Yeah, yeah Chciałem podbić świat — jak mogę zrobić to w Polsce? Pewnie jakoś się da Yeah [Mata] Dziękuję za talent, mnożę go no i forsę ”
-
SUPERPOWER
Edyta Górniak
„Byłam obok zawsze, nieważne, co mówili o mnie. Nieważne, ile dałam, chcieli zabrać mi więcej. Nie miało znaczenia, kim jestem. Dla nich ważne, co sprzeda się lepiej. Już nie zliczę, który raz rzuc”
-
fantazje (prod. Koder, Miroff) - ft. Pezet, Bedoes 2115
MIÜ
„[Pezet {MIÜ}:] Seksualne mam fantazje tak jak Vetements Hity, fazy i obrazy nie są od tabletek, ziom, uh Duże usta, długie pazy lubi Hermes, Dior W chuj ma glow, puls przyspiesza jakbym fetę wziął”
-
Nic do ukrycia - feat. Szamz
Fagata
„[Szamz] Czemu jesteś zły? Nie udawaj, dobrze wiem to Czemu, kurwa, chcesz teraz patrzeć mi na bankroll? Nie wystarcza tobie twoje życie? No to, kurwa, cienko Jak nie jesteś ze mną, no to weź się p”
-
Na zawsze
KOSSAKOWSKI
„Mówiłaś: „Wierzę ci, wierzę ci”, a miałaś drugi plan, drugi plan. Twoje „na zawsze” brzmi jak tani playback kłamstw, playback kłamstw. Twoje perfumy na mojej kurtce, ale twój telefon milczy znó”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- interpretacja piosenki słowa i kamienie budki suflera●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Bark at the Moon (Ozzy Osbourne cover)
- Polish Metal Alliance
-
Dwa światy (z filmu 'Tarzan')
- Paweł Hartlieb
-
ADIASKPRO – DISCO POLO HIT LATA 26 | Minecraft Music Video
- ADIASKPRO
-
Syrenka - feat. Wronek
- Tuszol
-
Nah We
- Go-Getters Boys
-
Memento mori ( 2025 )
- Verba
-
Śmierć dyskotece
- Małgorzata Ostrowska
-
Dziękuję
- Mailov
-
P*RNSTAR
- Nessa Barrett
-
Ostatni dzień lata
- Ralph Kaminski
Reklama
Tekst piosenki S - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu S - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.
Komentarze: 0