Budka Suflera: Tyle z tego masz

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 206 Tłumaczenia: 0 Wideo: 30

Tekst piosenki

Budka Suflera: Tyle z tego masz

I po co ten pośpiech, ten niustanny na oślep bieg,Na wszystko dokoła stale zachłanny przed siebie pęd?Od świtu do zmierzchu, nocą do rana rozwarcie ust,By zawsze móc więcej jeszcze w nie złapać, nim zmieści brzuch.I po co to ciągłe chciwe liczenie, kto więcej maBez sensu i celu wieczne krążenie jak ćma, jak ćma...Wielkie nic tobą wykarmione,Wielkie nic, nawet trochę mniej,Jakby zero uwieńczone wiankiem zer.Wielkie nic w siebie zapatrzone,Potem już dalej cisza,Bez muzyki przetańczony cały bal.Wielkie nic skrzętnie uzbierane,Wielkie nic choć z pozoru coś,Wychodzone, wybiegane, piękne dno.Wielki nic, w tobie zakochane,Puste jak oczu twoich blask,Tyle z tego, tyle z tego w końcu masz,Tyle z tego masz,Tyle z tego masz,Tyle z tego masz!Czemu to nagle, czemu to wszystko na serio tak?Bez piłki czy z piłką wciąż na boisku, za faulem faul.Skąd cała ta sławna siła przebicia, ten dziwny sport,Czy to jest naprawdę sposób na życie, niech powie ktoś!Wielkie nic skrzętnie uzbierane,Wielkie nic choć z pozoru coś,Wychodzone, wybiegane, piękne dno.Wielki nic, w tobie zakochane,Puste jak oczu twoich blask,Tyle z tego, tyle z tego w końcu masz,Tyle z tego masz,Tyle z tego masz,Tyle z tego masz!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Tyle z tego masz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Tyle z tego masz

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Tyle z tego masz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wielkie nic budka suflera
 • tyle z tego masz tekst
 • wielkie nic piosenka
 • tekst piosenki wielkie nic choc z pozoru cos
 • budka suflera - tyle z tego masz chwyty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tyle z tego masz - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tyle z tego masz - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.