Budka Suflera: Cisza

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 193 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Budka Suflera: Cisza

Sza, cicho sza czas na ciszę,Już oddech jej coraz bliżej,Tego naprawdę Ci brak, Ona jedna prawdziwy ma smak,Cisza jak ta.Sza, cicho sza, zbliż się do niej,Drga, ledwie drga, blady płomień,Podejdź i zanurz się w nią,Rryształową i czystą jej toń,Zanurz do dna.REF:Bliżej i bliżej, i bliżej, i bliżejMasz do niej,Ciszej i ciszej, i ciszej, i ciszejCo dniaKończ, po co ten ciągły hałas,Sam zdwoić go wciąż się starasz,Tak Cię uczyli od lat,Tylko krzykiem zdobywa się świat,A to nie tak, nie tak!Sza, cicho sza, czas na ciszę,Tę, którą w swym sercu słyszysz,Kiedyś śpiewało, jak z nut,Teraz gładkie i zimne jak, lód,Smutny to cud, o smutny cud!REF (3x)Podejdź i zanurz się w nią,Kryształową i czystą jej toń,Cisza jak ta, jak ta...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Cisza

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Cisza

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Cisza

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • budka suflera cisza tekst
 • sza cicho sza tekst
 • budka suflera cisza
 • Budka suflera Cisza jak ta tekst
 • cisza budka suflera tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cisza - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cisza - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.