Budka Suflera: Cisza

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 206 Tłumaczenia: 0 Wideo: 30

Tekst piosenki

Budka Suflera: Cisza

Sza, cicho sza czas na ciszę,Już oddech jej coraz bliżej,Tego naprawdę Ci brak, Ona jedna prawdziwy ma smak,Cisza jak ta.Sza, cicho sza, zbliż się do niej,Drga, ledwie drga, blady płomień,Podejdź i zanurz się w nią,Rryształową i czystą jej toń,Zanurz do dna.REF:Bliżej i bliżej, i bliżej, i bliżejMasz do niej,Ciszej i ciszej, i ciszej, i ciszejCo dniaKończ, po co ten ciągły hałas,Sam zdwoić go wciąż się starasz,Tak Cię uczyli od lat,Tylko krzykiem zdobywa się świat,A to nie tak, nie tak!Sza, cicho sza, czas na ciszę,Tę, którą w swym sercu słyszysz,Kiedyś śpiewało, jak z nut,Teraz gładkie i zimne jak, lód,Smutny to cud, o smutny cud!REF (3x)Podejdź i zanurz się w nią,Kryształową i czystą jej toń,Cisza jak ta, jak ta...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Cisza

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Cisza

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Cisza

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • budka suflera cisza tekst
 • sza cicho sza tekst
 • budka suflera cisza
 • Budka suflera Cisza jak ta tekst
 • cisza budka suflera tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cisza - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cisza - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.