Chili My: Matulu moja

Tekst piosenki

Brak wideo

Chili My

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Chili My: Matulu moja

Wciąż przychodził, była młoda i zawrócił trochę w głowie, nie pytała skąd ma brykę i pieniądze, mówił, że jest mocny w nogach i że z dragów, samochodów się wywinie, ale w końcu wyrok dostał. Drugi mówił, że ją kocha i że życie dla niej zmieni, i że karty dla niej rzuci i kochanki, gdy kolesie od kieliszka go wołali zawsze znikał, wracał potem późno w nocy, milczał rankiem.Ref. Matulu moja, piękną córkę masz, nie wydawaj za byle jakiego, jej urody żal. Trzeci gdzieś w obłokach bujał opowiadał o podróżach, że gdzieś życie chce ułożyć za granicą, lecz do pracy się nie garnął, pensję więc przynosił marną, sama tak wybrałaś, czemu płaczesz?Wciąż przychodził, była młoda i zawrócił trochę w głowie, nie pytała skąd ma brykę i pieniądze,gdyby wtedy zapytała, gdyby matki posłuchała, może by to było jakoś mądrzej?Ref. Matulu moja, piękną córkę masz, nie wydawaj za byle jakiego, jej urody żal.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Chili My: Matulu moja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Chili My: Matulu moja

Skomentuj tekst

Chili My: Matulu moja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • matulu moja
 • Matulu moja tekst
 • matulu matulu tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Matulu moja - Chili My, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Matulu moja - Chili My. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Chili My.