Chili My: Matulu moja

Tekst piosenki

Brak wideo

Chili My

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Chili My: Matulu moja

Wciąż przychodził, była młoda i zawrócił trochę w głowie, nie pytała skąd ma brykę i pieniądze, mówił, że jest mocny w nogach i że z dragów, samochodów się wywinie, ale w końcu wyrok dostał. Drugi mówił, że ją kocha i że życie dla niej zmieni, i że karty dla niej rzuci i kochanki, gdy kolesie od kieliszka go wołali zawsze znikał, wracał potem późno w nocy, milczał rankiem.Ref. Matulu moja, piękną córkę masz, nie wydawaj za byle jakiego, jej urody żal. Trzeci gdzieś w obłokach bujał opowiadał o podróżach, że gdzieś życie chce ułożyć za granicą, lecz do pracy się nie garnął, pensję więc przynosił marną, sama tak wybrałaś, czemu płaczesz?Wciąż przychodził, była młoda i zawrócił trochę w głowie, nie pytała skąd ma brykę i pieniądze,gdyby wtedy zapytała, gdyby matki posłuchała, może by to było jakoś mądrzej?Ref. Matulu moja, piękną córkę masz, nie wydawaj za byle jakiego, jej urody żal.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Chili My: Matulu moja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Chili My: Matulu moja

Skomentuj tekst

Chili My: Matulu moja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • matulu moja
 • Matulu moja tekst
 • matulu matulu tekst piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Matulu moja - Chili My, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Matulu moja - Chili My. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Chili My.