Chocolate Spoon: Wszystkie kolory dnia

Tekst piosenki

Brak wideo

Chocolate Spoon

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Chocolate Spoon: Wszystkie kolory dnia

Czasami tak się czuję jak gdyby dzien uparcie za mną chodził, znaczył mój ślad. Wszystkie kolory, tęczowe wzory palą me oczy jak reflektory. Wszystkie kolory dnia. Czasami tak się czuję, jakbym nie widzieć chciał, zaciskam mocno oczy jakbym światła się bał. Moje oczy są jedną szarą mgłą, światła nie widzę, wciąż nie widzą go. Moje oczy są jedną szarą mgłą, Spróbuj może zobaczysz niebo, spróbuj może światło da znak, spróbuj może niewiele trzeba. To jest noc, tylko noc, światło ją zgasi i odgoni zło. To jest noc, tylko noc, światło ją zgasi i odgoni zło. To jest noc, tylko noc. Czasami tak się czuję, jak gdyby dzień budził mnie falą słonecznych barw. Wszystkie kolory, tęczowe wzory palą me oczy jak reflektory. Spróbuj może zobaczysz niebo, spróbuj może światło da znak, spróbuj może niewiele trzeba. To jest noc, tylko noc, światło ją zgasi i odgoni zło. To jest noc, tylko noc, światło ją zgasi i odgoni zło. To jest noc, tylko noc.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Chocolate Spoon: Wszystkie kolory dnia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Chocolate Spoon: Wszystkie kolory dnia

Skomentuj tekst

Chocolate Spoon: Wszystkie kolory dnia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki ze slowami az bog zgasi mi swiatlo

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystkie kolory dnia - Chocolate Spoon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystkie kolory dnia - Chocolate Spoon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Chocolate Spoon.