Cinq G: Jejejejeje

Tekst piosenki

Brak wideo

Cinq G

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Cinq G: Jejejejeje

ref:jejejejejemamy to mamy to mamy to mamy to mamy to cośjejejejejemamy to coś, mamy to coś, coś czego nigdy dośćjejejejejemamy to mamy to mamy to mamy to mamy to cośjejejejejeradość która zwalcza złość - tego nigdy dośćzwr1: (duże pe)skąd oni to mają, gdzie to rozdają?skąd odjeżdżają busy na zion?pytają nas, a w odpowiedziślemy na bit co w sercu siedzinie dziś to jutro czy podotrzemy tam, gdzie nie byli bomamy to czego trzeba - raczejopowiedz o tym mamie, taciesiostro, bracie - łap słowatrzymamy was do rana na nogachchodź, zobacz, będzie się działofallami fallami hej (mało)mamy to coś - serce, głowatrzymamy was do rana na nogachchodź, zobacz, będzie się działośmiało... śmiało...zwr2: (duże pe)skąd oni to mają, no właśnie, skąd?to bomba - nie gaśnie lontznamy ten front i to pole walka muzyka to nasza brońcel, pal - dalej byle do przoduświat daje tyle powodówby znowu wykrzyczeć i zagraćco boli nas jak podagramamy misję od foggatrzymamy was do rana na nogachchodź, zobacz, będzie się dziaćkiedy zaczniemy to graćmamy to coś - muzyka, słowatrzymamy was do rana na nogachchodź, patrz - będzie sie armatachyba już wiesz kto to gra tak (cinq!)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Cinq G: Jejejejeje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cinq G: Jejejejeje

Skomentuj tekst

Cinq G: Jejejejeje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jejejejeje - Cinq G, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jejejejeje - Cinq G. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cinq G.