Cinq G: Czy co

Tekst piosenki

Brak wideo

Cinq G

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Cinq G: Czy co

ref:patrz: chamstwo przemoc i biedanic nie wygląda tu tak jak trzebapatrz: przemoc bieda i chamstwoopanowały nasze państwopatrz: chamstwo, bieda i przemoczapanowały nad naszą ziemiąnie ma ratunku? jest, my to wiemy:przestań narzekać - spróbuj coś zmienićz1:czy coś cię wkurcza? oj, masa rzeczynepotyzm, panie i nikt nie zaprzeczyczy coś cię wkurcza? wręcz fura kwestii!narastająca fala agresjiczy coś cię wkurcza? wkurcza mnie wielena przykład wszyscy fałszywi przyjacieleczy coś cię wkurcza? ta, całe mnóstwoże ludzie dają się nieść niskim gusłomczy coś cię wkurcza? oj, masa rzeczynagminne sprzedawanie meczyczy coś cię wkurcza? wręcz fura kwestii!żyjemy w ciągłym poczuciu presjiczy coś cię wkurcza? wkurcza mnie wielehipermarkety otwarte w niedzielęczy coś cię wkurcza? ta, całe mnóstwozło, przemoc, chamstwo, ubóstwo...zr2:czy coś cię wkurcza? oj, masa rzeczylekarze nie mają nas za co leczyćczy coś cię wkurcza? wręcz fura kwestii!nie ceni się tu istotnych profesjiczy coś cię wkurcza? wkurcza mnie wielepermanentnie niedoważone zieleczy coś cię wkurcza? ta, całe mnóstwobo jest tu ubogo choć miało być tłustoczy coś cię wkurcza? oj, masa rzeczybo państwo nie trzyma nad nami pieczyczy coś cię wkurcza? wręcz fura kwestii!ci dranie w sejmie - jak oni tam weszliczy coś cię wkurcza? wkurcza mnie wielejak polityka robiona w kościeleczy coś cię wkurcza? ta, całe mnóstwoz każdego kąta straszy oszustwoz3:gdzie jest linia k?w której zginęła twoja komórkawszystko mnie tu wkurcza mówię ci ogarnia mnie złośća uczucie grozy ogarnia mnie na wskrośgdzie jest linia w?w autobusie linii w ukradli coś znówile dałęś w łąpę? tylko kilka stówspełnia się wizja najczarniejszych snówu ciebie w mieściecoś znowu dzieje sięsą i na ulicyi w rządzie złodziejezaraz ci powiem co tutaj wkurcza mnieprzemoc bieda chamstwo - tu się dzieje źle
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Cinq G: Czy co

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cinq G: Czy co

Skomentuj tekst

Cinq G: Czy co

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy co - Cinq G, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy co - Cinq G. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cinq G.