Cinq G: Z

Tekst piosenki

Brak wideo

Cinq G

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Cinq G: Z

pięć gie dzisiaj złapie Ciękomu bije dzwon gdy selekta daje tonnie podpieraj ścian kiedy zabawa wreprzy pięć gie wszyscy bawią się x2dobrze drąży miasto dzisiaj raga bitposłuchaj posłuchaj to co ze nie to nie żaden kitto Ty w końcu ujrzysz z muzyki profitzaraz prawdę czasu zrozumiesz w migniech teraz mnie słucha Wrocław Wilno no i Lwówraga to muzyka naszych praojcówraga to muzyka kołodzieja piastainne dla freestajli pija katolik rastamyszy Popiela słuchały bardzo dużo ragapóźniej je naszedł apetyt nie ladawiec i Ty to puszczaj na magnetofoniebo raga pomaga, podnieca pali i płoniepuszczaj to w klubie, na salonach i w kościeleto muzyka która opanowała serc wielewięcej jeszcze opanuje puki co pięć gie śpiewamaluje drzewa się nie gniewaref. pięć gie...to nie ich troje to pięć gie projektja walne tu zwrotkę i wezmę co mojesłowa to naboje mikrofon to brońza która łapę gdy selekta nadaje tonbon ton nakazuje mi bycie grzecznymale na mikrofonie mogę być niebezpiecznybo to najlepszy oryginalny dźwiękpięć gie nie pokonasz nas choć bys pękłbo kiedy my to gramy to publika mówi więcejkiedy my to gramy to publika klaszcze w ręcekiedy my to gramy to zapełnia się parkietzrozumiesz kiedy poczujesz żartemkiedy my to gramy to publika mówi więcejkiedy my to gramy to publika klaszcze w ręcekiedy my to gramy to zapełnia się parkietzrozumiesz kiedy poczujesz żartemref. pięć gie...tak sie to wszystko kręci niech to wszyscy święcipięć gie pięć gie pięć gie przeklęciwyczarowuja miksture ragaktóra na każdy ból zębów pomagaoraz na inne ogólne tendencjepięć gie wyciśnie z muzyki esencjenie pozwoli doprowadzić do jej zgonupodczas gdy sekelkta nie spuszcza z tonuref. pięć gie...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cinq G: Z

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cinq G: Z

Skomentuj tekst

Cinq G: Z

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z - Cinq G, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z - Cinq G. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cinq G.