Cool Kids Of Death: Czekaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Cool Kids Of Death

Teksty: 63 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Cool Kids Of Death: Czekaj

Czekając aż skończy się wszystkoNiepewnie się zacznie się cośStaniemy na przeciw zbyt bliskoKrzykniemy: `oto koniec, ziemia płonie, wybucha złość'Ref. Idziemy przed siebie ze słońcem po niebieWciąż produkujemy snyKażdy z nich jest bardzo złyMamy niebezpieczny planŻeby nagle zmienić stanW głowie się zapalił lontSzczęście jest daleko stądCzekając na wiatry i burzeNiepewnie, czy nadszedł już czasStaniemy i z głową ku górzeKrzykniemy: `pokaż twarz, gdzie ją masz i nie bój się nas'Ref. Idziemy przed siebie ze słońcem po niebieWciąż produkujemy snyKażdy z nich jest bardzo złyMamy niebezpieczny planŻeby nagle zmienić stanW głowie się zapalił lontSzczęście jest daleko stąd
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cool Kids Of Death: Czekaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cool Kids Of Death: Czekaj

Skomentuj tekst

Cool Kids Of Death: Czekaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czekaj - Cool Kids Of Death, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czekaj - Cool Kids Of Death. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cool Kids Of Death.