Cool Kids Of Death: Spaliny

Tekst piosenki

Brak wideo

Cool Kids Of Death

Teksty: 64 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Cool Kids Of Death: Spaliny

Wdycham spaliny Stoję na autostradzie W samym środku zdarzeń Choć chcę być jak najdalej Wdycham spaliny ... (2x) W ustach mam smak benzyny Ale nie myśl, że to boli Przestań lizać rany Kiedy wszystko zapasowe Kiedy wszystko do wymiany... ...wszystko do wymiany Wdycham spaliny Leżę na autostradzie Krew miesza się z asfaltem Ciało łączy z metalem Wdycham spaliny Leżę na autostradzie Wdycham spaliny W ustach mam smak benzyny Ale nie myśl, że to boli przestań lizać rany Kiedy wszystko zapasowe kiedy wszystko do wymiany... Zapasowe ręce Zapasowe serce Zapasowe myśli Zapasowa głowa Zapasowa przyszłość Zapasowa ... Zapasowe ręce!!! Zapasowe serce!! Zapasowe myśli!!! Zapasowa głowa!!! Zapasowa przyszłość!!! Zapasowa bliskość!!! Zapasowe słowa!!! Zapasowe myśli!!! Zapasowa BLISKOŚĆ!!!!!! Zapasowe słowa...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cool Kids Of Death: Spaliny

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cool Kids Of Death: Spaliny

Skomentuj tekst

Cool Kids Of Death: Spaliny

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wdycham spaliny
 • spaliny i krew tekst
 • utwór zapasowe serce

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spaliny - Cool Kids Of Death, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spaliny - Cool Kids Of Death. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cool Kids Of Death.