Cool Kids Of Death - Niech wszystko sp tekst piosenki - Teksciory.pl

Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

Tekst piosenki

Brak wideo

Cool Kids Of Death

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

Nienawidzę tego miastaTutaj szybko się umieraPowiedziałaś żeby uciecPowiedziałaś żeby terazPowiedziałaś że nie wartoŻe nie można czekać dłużejTutaj można tylko zasnąćTutaj można tylko umrzećAle ja się stąd nie ruszęZrobię z tego grobu domZostać muszę tu na zawszeBo od zawsze jestem stądWiem że trudno tu wytrzymaćWiem że każdy ma już dośćNa największym placu miastaWybuduję wielki stosRef. Niech wszystko spłonieNiech będzie koniecDokumenty, biletywszystkie gesty i słowaSpalę wszystko doszczętniePotem zacznę od nowaNa najwyższy wejdę dachŻeby spojrzec z samej góryBędę prosił o piorunyBędę prosił o wichuryŁuny zaraz noc oświetląI nie będziesz się już baćWielki pożar w wielki mieścieTaki prezent chcę Ci daćKiedy będziesz spać spokojnieJa podpalę twój światW wielkim mieście wielkie światłoW wielkim mieście będzie takBędę tu podkładał bombyBędę wrzeszczał z całych siłNie dostaną mnie tak łatwoPotem się zamienię w pyłRef. Niech wszystko spłonieNiech będzie koniecDokumenty, biletywszystkie gesty i słowaSpalę wszystko doszczętniePotem zacznę od nowaRef. Niech wszystko spłonieNiech będzie koniecDokumenty, biletywszystkie gesty i słowaSpalę wszystko doszczętniePotem zacznę podpalać... od nowa!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

 

Skomentuj tekst

Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Korzenie w bagnie Białas / White 2115
  „Człowiek strzela z zimną krwią i się niczym nie przejmuje przecież to nie jego broń przecież to Bóg nosi kule Wszystkiemu są winni inni My skąd, my skąd Wszystkiemu są winni inni My skąd, my sk”
 • Break My Heart Myself (feat. Travis Barker) Bebe Rexha
  „Hello, my nam eis Stevie Actually i’m lyin’ it’s really Babe It’s the meds, they make me really sleepy Klonopin; my friend She numbs the feelin’ My doctor upped my dosage My mom felt bad sos h”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niech wszystko sp - Cool Kids Of Death, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niech wszystko sp - Cool Kids Of Death. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cool Kids Of Death.