Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

Tekst piosenki

Brak wideo

Cool Kids Of Death

Teksty: 63 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

Nienawidzę tego miastaTutaj szybko się umieraPowiedziałaś żeby uciecPowiedziałaś żeby terazPowiedziałaś że nie wartoŻe nie można czekać dłużejTutaj można tylko zasnąćTutaj można tylko umrzećAle ja się stąd nie ruszęZrobię z tego grobu domZostać muszę tu na zawszeBo od zawsze jestem stądWiem że trudno tu wytrzymaćWiem że każdy ma już dośćNa największym placu miastaWybuduję wielki stosRef. Niech wszystko spłonieNiech będzie koniecDokumenty, biletywszystkie gesty i słowaSpalę wszystko doszczętniePotem zacznę od nowaNa najwyższy wejdę dachŻeby spojrzec z samej góryBędę prosił o piorunyBędę prosił o wichuryŁuny zaraz noc oświetląI nie będziesz się już baćWielki pożar w wielki mieścieTaki prezent chcę Ci daćKiedy będziesz spać spokojnieJa podpalę twój światW wielkim mieście wielkie światłoW wielkim mieście będzie takBędę tu podkładał bombyBędę wrzeszczał z całych siłNie dostaną mnie tak łatwoPotem się zamienię w pyłRef. Niech wszystko spłonieNiech będzie koniecDokumenty, biletywszystkie gesty i słowaSpalę wszystko doszczętniePotem zacznę od nowaRef. Niech wszystko spłonieNiech będzie koniecDokumenty, biletywszystkie gesty i słowaSpalę wszystko doszczętniePotem zacznę podpalać... od nowa!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

Skomentuj tekst

Cool Kids Of Death: Niech wszystko sp

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niech wszystko sp - Cool Kids Of Death, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niech wszystko sp - Cool Kids Of Death. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cool Kids Of Death.