Czerwone Gitary: By

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: By

To się stało na wiosnę,Kiedy śniegi ciemniały,Kiedy wiatr mokrej ziemi zapach niósł.Przyszła tak nieczekana,Przyszła tak nieproszona,Razem z wiosną tak przyszła pod mój próg.Była to głupia miłość,Która ze mnie zakpiła,Nieuchwytna i zwiewna niby mgła.Czasem tkwi w zapomnieniu,To znów drży w uniesieniu -Było tak, wciąż pamiętam, było tak.Była to głupia miłość.Dawno już się skończyła,Czasem tylko mi tamtej wiosny żal.Była to głupia miłość.Była to głupia miłość.Czemu więc tej miłości tak mi brak?Nieraz skoczy do oczu,Całą prawdę wygarnie,Krzyknie, że dłużej nie chce ze mną być.Czasem znów, pełna skruchy,Uśmiech ma tylko dla mnie.Tylko Ty - wyzna cicho - tylko Ty ...Gasły dla mnie jutrzenki,Gasły dla mnie wieczory.Tak mi jej brakowało po złym dniu!I czekałem, by przyszła,Żeby we mnie rozbłysła,Żeby mnie we władanie wzięła znów.Była to głupia miłość.Dawno już się skończyła,Czasem tylko mi tamtej wiosny żal.Była to głupia miłość.Była to głupia miłość.Czemu więc tej miłości tak mi brak?Było w niej coś lekkiego,Było w niej coś zwiewnego,Była wciąż jak wiosenny, ciepły wiatr.Pełna życia, szalona,Pełnią wiosny natchniona.Chciałem z nią fruwać w chmurach niby ptakByła to głupia miłość.Dawno już się skończyła,Czasem tylko mi tamtej wiosny żal.Była to głupia miłość.Była to głupia miłość.Czemu więc tej miłości tak mi brak?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: By

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: By

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: By

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • to się stało na wiosnę
 • czerwone gitary przyszła dzis do mnie
 • autor tekstu piosenki glupia milosc czerwone gitary
 • to się stalo na wiosnę kiedy sniegi topnialy byla to glupia milllosc
 • to sie stalo na wiosne kiedy sniego topnialy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki By - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu By - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.