Czerwone Gitary: Na nasze wesele

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Na nasze wesele

Na nasze wesele zajedzie karetaZaprzężona w białe konie,A pierwszym drużbą będzie poeta -Gitarę chwyci w dłonie,By śpiewać piękne wiersze o Tobie,Jakich ja śpiewać nie umiem.Potem ja Ciebie wezmę na ręce,Zaniosę tam, bisGdzie szczęścia będzie najwięcej.Weźmiemy z sobą jedynie tom wierszy -Niczego więcej nie chcę,Gdy w lesie, na łące usłyszę wśród świerszczyTwoje i moje serce.Będziemy sami jak Adam i Ewa:Raj odkryjemy na nowo.Ja będę Ciebie nosił na rękachI śpiewał, że bisNa świecie jest tyle piękna.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Na nasze wesele

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Na nasze wesele

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Na nasze wesele

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czerwone gitary piosenki weselne
 • piosenki na wesele teksty
 • na naszym weselu tekst
 • nasze wesele tekst
 • na moje wesele tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na nasze wesele - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na nasze wesele - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.