Czerwone Gitary: Nad morzem

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Nad morzem

Gdy świeci nad morzem słońce,Patrzysz się w dal.Nie zwracasz uwagi,Że ktoś z tyłu jest sam. Wiatr rozwiał Twe włosy, Groźne fale biją o brzeg, A Ty wciąż ze swymi myślami Jesteś gdzieś - hen.I słychać szum morza,Zachód słońca ginie wśród falA Ty wciąż nie zwracasz uwagi,Że ja stoję sam.Jakie były Twe myśli?Trudno zgadnąć ich bieg,A nie chciałbym pytać,By nie spłoszyć chwili tej.I długo wpatrzony stałemW Ciebie, zamyśloną wciąż,I nie mogłem przerwaćMyśli Twoich, marzeń Twych.I długo wpatrzony stałemW Ciebie, zamyśloną wciąż,I nie chciałem przerwaćMyśli Twoich...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Nad morzem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Nad morzem

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Nad morzem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o morzu teksty
 • piosenka o morzu tekst
 • Czerwone gitary Nad morzem
 • nad morzem czerwone gitary tekst
 • piosenka o morzu - tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nad morzem - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nad morzem - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.