Czerwone Gitary: Nad morzem

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Nad morzem

Gdy świeci nad morzem słońce,Patrzysz się w dal.Nie zwracasz uwagi,Że ktoś z tyłu jest sam. Wiatr rozwiał Twe włosy, Groźne fale biją o brzeg, A Ty wciąż ze swymi myślami Jesteś gdzieś - hen.I słychać szum morza,Zachód słońca ginie wśród falA Ty wciąż nie zwracasz uwagi,Że ja stoję sam.Jakie były Twe myśli?Trudno zgadnąć ich bieg,A nie chciałbym pytać,By nie spłoszyć chwili tej.I długo wpatrzony stałemW Ciebie, zamyśloną wciąż,I nie mogłem przerwaćMyśli Twoich, marzeń Twych.I długo wpatrzony stałemW Ciebie, zamyśloną wciąż,I nie chciałem przerwaćMyśli Twoich...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Nad morzem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Nad morzem

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Nad morzem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o morzu teksty
 • piosenka o morzu tekst
 • Czerwone gitary Nad morzem
 • nad morzem czerwone gitary tekst
 • piosenka o morzu - tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nad morzem - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nad morzem - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.