Czesław Niemen: Jaki kolor wybra

Tekst piosenki

Brak wideo

Czesław Niemen

Teksty: 73 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czesław Niemen: Jaki kolor wybra

JAKI KOLOR WYBRAĆ CHCESZ ? JAKIE OCZY KOCHAĆ CHCESZ ? TAJEMNICĘ MUSZĘ ZNAĆ. WIEM,ŻE WIELU CHŁOPCÓW MASZ, KOMU SWOJE SERCE DASZ ? TAJEMNICĘ MUSZĘ ZNAĆ. REF: ZA TOBĄ W OGIEŃ WSKOCZĘ ! UTONĘ W TWOICH OCZACH. A PRZED OŁTARZEM POWIEM: " TAK ! " KTÓRY Z NAS JEST CIEBIE WART ? SPYTAJ SERCA,SPYTAJ KART, TAJEMNICĘ MUSZĘ ZNAĆ. JAKI KOLOR WYBRAĆ CHCESZ ? KOGO KOCHASZ,TEGO BIERZ ! TAJEMNICĘ MUSZĘ ZNAĆ. REF: ZA TOBĄ W OGIEŃ WSKOCZĘ... WIEM,ŻE WIELU CHŁOPCÓW MASZ, KTÓRY Z NAS JEST CIEBIE WART. SPYTAJ SERCA,SPYTAJ KART, TAJEMNICĘ MUSZĘ ZNAĆ.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czesław Niemen: Jaki kolor wybra

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czesław Niemen: Jaki kolor wybra

Skomentuj tekst

Czesław Niemen: Jaki kolor wybra

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Iluzja SONIA
  „Patrzę na Ciebie teraz najlepiej mi jest, leżysz tu obok słyszę cichy dziecka śmiech. Iluzja znika budzę się, sama w pokoju.. Ja przeleżałam milion łez Nie chcę wracać Zastaw mnie Ty wiesz,”
 • ZNIKAM NA CHWILĘ MONA
  „6 rano a na głowie ciągle milion spraw wciąż napędza mnie wspomnieniem, tamten stary świat i nawet kiedy zasnąć chcę i otulić się wciąż muszę wejść w ten szary dzień! Wciąż nie wierze ze od życia”
 • Będę robił rap (feat. The Returners) donGuralesko
  „kto by przypuszczał ż się wydarza taki plony ze te mikrofony przekujemy w plony Że wykorzystamy te psychiki stany? Że te plany przetopimy w peeleny, a te w ziemi łany Że te przekreślone szans pozb”
 • Sygnety ONAR
  „Chciałbym znowu zrobić składankę na kasecie choć nie miałaby gdzie teraz polecieć to samo zaraz spotka płytę kreci się w kółko jak całe nasze życie Rysuje się, drapie i niszczy Ja psuję za szybam”
 • Bomba (ft. Shellerini, Falcon1) Ero
  „nie po to darłem pysk, żeby nie było cha dziś to recha, wszędzie wystarczyło poczekać LP odpalił bombę i mało było co zbierać teraz robię comback, iskrzy licznik Gigera Mówią; to nie twoja era I ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jakikolor wybrać chcesz
 • czesław niemen jaki kolor wybrać chcesz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jaki kolor wybra - Czesław Niemen, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jaki kolor wybra - Czesław Niemen. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czesław Niemen.