Czesław Niemen: Obok nas

Tekst piosenki

Brak wideo

Czesław Niemen

Teksty: 73 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czesław Niemen: Obok nas

Gdzieś obok nas, obok nas życia nurt, Obok nas świateł blask, miasta rytm, gwar i szum. Obok nas płynie tłum, obok nas tyle zmian Niesie czas, dzieje się tyle spraw. A my, jak we śnie, jak we śnie, jak we mgle, Razem wciąż, sami wciąż, oczy twe, usta twe. Ja i ty, tylko ty, na co nam świat, na co czas To wszystko trwa obok, obok nas. Wciąż obok nas, obok nas życia nurt, Kocham twych oczu blask, pragnę wciąż twoich ust. Ale spójrz, ale patrz, ile zmian wokół nas Dzieje się tyle spraw, życie ma wiele barw. Więc chodź póki czas z życia pić każdy haust, Czerpać je, wdychać je, poznać trud, poznać gniew, Szczęścia smak, walki smak, bo żaden cień, żaden blask Nie może przejść obok, obok nas. Nie może przejść obok, obok nas.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czesław Niemen: Obok nas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
75 %
25 %

Inne teksty wykonawcy

Czesław Niemen: Obok nas

Skomentuj tekst

Czesław Niemen: Obok nas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • obok nas tekst
 • czesław niemen obok nas
 • niemen obok nas
 • piosenki czeslawa niemena
 • obok nas niemen tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Obok nas - Czesław Niemen, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Obok nas - Czesław Niemen. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czesław Niemen.