Czesław Niemen: Wiem,

Tekst piosenki

Brak wideo

Czesław Niemen

Teksty: 73 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czesław Niemen: Wiem,

Wiem, że nie wróciszDziś gdy Ciebie mi brak I gdy stało się tak, Że odeszłaś już I nie wrócisz tu, Muszę być sam. Że nie wrócisz już wiem. Czas upływa jak sen. Zgubiłem twój ślad I teraz w świat Pójdę już sam. Źle mi tak bez Ciebie być. Szare są dni słońca w nich brak. Gdzie jesteś, gdzie jesteś Ty. Chciałbym Cię widzieć, widzieć tu, Mój jedyny śnie I przez życie tylko z Tobą, Tylko z Tobą iść. Chciałbym Cię widzieć, widzieć tu, Mój jedyny śnie I przez życie tylko z Tobą, Tylko z Tobą iść. Lecz nie wrócisz już wiem. Czas upłynął jak sen. Zgubiłem Twój ślad I teraz w świat Pójdę już sam. Zgubiłem twój ślad I teraz w świat Pójdę już sam.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czesław Niemen: Wiem,

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czesław Niemen: Wiem,

Skomentuj tekst

Czesław Niemen: Wiem,

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Niemen mój jedyny świecie słowa
 • źle mi tak niemen
 • "że, nie wrócisz już wiem, czas upływa jak sen, zgubiłem Twój ślad, i teraz w świat, pójdę już sam"
 • wiem że nie wrócisz- czesław niemen interpretacja
 • jesteś jak powietrzem wrócę tu

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiem, - Czesław Niemen, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiem, - Czesław Niemen. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czesław Niemen.