Dezerter: Depresja

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 131 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Dezerter: Depresja

Jest szary dzień, a krople jak pięści Okładają twoje ciało Suniesz noga za nogą, wpadasz w kałużę Myślisz o tym co się stało Zmiany nie przyszły, Babilon nie upadł A głosów protestu nikt nie chce słuchać. System jest z gumy, która jest miękka Rozciąga się tylko i nigdy nie pęka! Kolejny dzień roku, kolejny rok życia I popadasz w przygnębienie Twój gatunek-wojownik słusznej sprawy Odchodzi w zapomnienie Zmiany nie przyszły, Babilon nie upadł A głosów protestu nikt nie chce słuchać. System jest z gumy, która jest miękka Rozciąga się tylko i nigdy nie pęka! Tłum ogarnięty wirusem obłędu Pędzi w psychotycznym szale Chcę powstrzymać ten, bezmyślny pęd Ale tłum bignie dalej Zmiany nie przyszły, Babilon nie upadł A głosów protestu nikt nie chce słuchać. System jest z gumy, która jest miękka Rozciąga się tylko i nigdy nie pęka!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Depresja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Depresja

Skomentuj tekst

Dezerter: Depresja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • system jest z gumy dezerter
 • tytuł piosenki o słowach "gdzie jest bóg czego chce czy mnie kocha nie " dezeter
 • depresyjne teksty piosenek
 • nie wpadaj w depresje piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Depresja - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Depresja - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.