Dezerter: Od wschodu do zachodu

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 130 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Dezerter: Od wschodu do zachodu

Zachodnie słońce na wschodnim niebie Rysuje na ziemi długie cienie Mieszają się kultury, zaznaczają wpływy Skończyły się nareszcie bohaterskie zrywy Stabilizacja, jak się wydaje Wciśnięci pomiędzy tak odmienne kraje Chcemy z Europą być jedną całością Zderzenie Zachodu ze wschodnią mentalnością Dresy przyszły ze Wschodu Nie z Ameryki, nie z Zachodu To, co w filmach często wydaje się logiczne Na ulicy przeważnie wygląda komicznie Słowa tracą sens, zmieniają znaczenie Każdy gówniarz chce być gangsterem Amerykański wzór z murzyńskiego getta Króluje teraz na polskich przedmieściach Bandyckie ryje zniekształcone złością Zderzenie Zachodu ze wschodnią mentalnością Wschodnie słońce na zachodnim niebie Rysuje na ziemi ponure cienie W szczelinie bloków linia horyzontu Za oceanem betonu mały skrawek lądu Tu w kulcie Zachodu składa się ofiary Kapłani wieśniactwa odprawiają czary Plastikowe butelki straszą w lesie ilością Zderzenie Zachodu ze wschodnią mentalnością
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Od wschodu do zachodu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Od wschodu do zachodu

Skomentuj tekst

Dezerter: Od wschodu do zachodu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wschud do zachodniego slonca piosenka
 • piosenka o kulturze wschodu i zachodu
 • od wschodu do zachodu dezerter tekst
 • dresy przyszły ze wschodu
 • od wschodu po zachód tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Od wschodu do zachodu - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Od wschodu do zachodu - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.