Dezerter - Dezerter tekst piosenki - Teksciory.pl

Dezerter: Dezerter

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Dezerter: Dezerter

Panie Prezydencie! Piszę do pana list Może będzie przeczytany w jakiejś wolnej chwili Właśnie otrzymałem kartę powołania By w środę po południu stawić się na wojnie Panie Prezydencie! Ani mi to w głowie Nie po to żyję, by zarzynać biedaków Proszę się nie gniewać, lecz muszę być szczery Powziąłem decyzję - będę dezerterem Jutro wcześnie rano drzwi zatrzasnę mocno Tuż przed nosem pańskich ludzi Pójdę żebrać o życie na gościńcach świata I rozkażę ludziom: "nie idźcie na wojnę!" A jeśli trzeba krwi, niech pan odda własną Panie Prezydencie, niezgorszy gagatku Jeśli będzie mnie pan ścigał, uprzedź pan żandarmów Nie będę uzbrojony, niech strzelają śmiało Panie Prezydencie! Ani mi to w głowie Nie po to żyję, by zarzynać biedaków Proszę się nie gniewać, lecz muszę być szczery Powziąłem decyzję - będę dezerterem!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Dezerter

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Dezerter

 

Skomentuj tekst

Dezerter: Dezerter

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dezerter dezerter tekst
 • dezerter tekst
 • dezerter teksty
 • Będę dezerterem
 • dezerter piosenka o milosci chwyty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dezerter - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dezerter - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.