Dezerter: Dezerter

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 130 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Dezerter: Dezerter

Panie Prezydencie! Piszę do pana list Może będzie przeczytany w jakiejś wolnej chwili Właśnie otrzymałem kartę powołania By w środę po południu stawić się na wojnie Panie Prezydencie! Ani mi to w głowie Nie po to żyję, by zarzynać biedaków Proszę się nie gniewać, lecz muszę być szczery Powziąłem decyzję - będę dezerterem Jutro wcześnie rano drzwi zatrzasnę mocno Tuż przed nosem pańskich ludzi Pójdę żebrać o życie na gościńcach świata I rozkażę ludziom: "nie idźcie na wojnę!" A jeśli trzeba krwi, niech pan odda własną Panie Prezydencie, niezgorszy gagatku Jeśli będzie mnie pan ścigał, uprzedź pan żandarmów Nie będę uzbrojony, niech strzelają śmiało Panie Prezydencie! Ani mi to w głowie Nie po to żyję, by zarzynać biedaków Proszę się nie gniewać, lecz muszę być szczery Powziąłem decyzję - będę dezerterem!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Dezerter

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Dezerter

Skomentuj tekst

Dezerter: Dezerter

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (16 lutego 2022, 22:26)
Re: Dezerter - Dezerter
Sprzedam opla

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dezerter dezerter tekst
 • dezerter tekst
 • dezerter teksty
 • Będę dezerterem
 • dezerter piosenka o milosci chwyty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dezerter - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dezerter - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.