Dezerter: Dla mnie tutaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 133 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Dezerter: Dla mnie tutaj

Stojąc Na szklanej równinie I patrząc Na świat super świat Nuklearnej ery Wtedy wiem, już wiem, że Ref.: Dla mnie tutaj nie ma nic / Dla mnie tutaj nie ma już nic!!! / x2 Kiedy słyszę, co mówią politycy Kiedy patrzę w telewizor Kiedy słucham radia Wtedy wiem, już wiem, że Ref.: Dla mnie tutaj nie ma nic / Dla mnie tutaj nie ma już nic!!! / x2 Nie jest łatwo pisać wesołe piosenki Nie wynikłe ze sztucznego uniesienia To co mnie otacza nie napawa mnie otuchą A raczej uczuciem przygnębienia WĄęc wyję, bo czas stracony już nie wróci A czynów dokonanych już nikt nie zmieni Wszędzie brak miłości i uczucie samotności I każdy z nas walczy o władzę Wszyscy to widzimy i wszyscy to czujemy Ale nikt nie chce się do tego przyznać Że dużą szansę ostatnią straciliśmy I budzimy się teraz z ręką w nocniku
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Dla mnie tutaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Dla mnie tutaj

Skomentuj tekst

Dezerter: Dla mnie tutaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dla mnie tutaj - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dla mnie tutaj - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.