Dezerter: Dla mnie tutaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 129 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Dezerter: Dla mnie tutaj

Stojąc Na szklanej równinie I patrząc Na świat super świat Nuklearnej ery Wtedy wiem, już wiem, że Ref.: Dla mnie tutaj nie ma nic / Dla mnie tutaj nie ma już nic!!! / x2 Kiedy słyszę, co mówią politycy Kiedy patrzę w telewizor Kiedy słucham radia Wtedy wiem, już wiem, że Ref.: Dla mnie tutaj nie ma nic / Dla mnie tutaj nie ma już nic!!! / x2 Nie jest łatwo pisać wesołe piosenki Nie wynikłe ze sztucznego uniesienia To co mnie otacza nie napawa mnie otuchą A raczej uczuciem przygnębienia WĄęc wyję, bo czas stracony już nie wróci A czynów dokonanych już nikt nie zmieni Wszędzie brak miłości i uczucie samotności I każdy z nas walczy o władzę Wszyscy to widzimy i wszyscy to czujemy Ale nikt nie chce się do tego przyznać Że dużą szansę ostatnią straciliśmy I budzimy się teraz z ręką w nocniku
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Dla mnie tutaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Dla mnie tutaj

Skomentuj tekst

Dezerter: Dla mnie tutaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dla mnie tutaj - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dla mnie tutaj - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.