Dezerter: Ślady krwi

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 133 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Dezerter: Ślady krwi

Walka z systemem za pomocą tanich win Walka z wyzyskiem podczas krwawych bójek Próbuję zrozumieć beznadziejnie sfrustrowanych Wniosek jest smutny - na głupotę nie ma rady Ofiary mediów kupują ich kłamstwa Z obrazem przemocy jako wybawieniem Agresja zamiast aktywności umysłu We własnych rzygach pogrzebane nadzieje Monopol państwowy na każdym stole Anarchiści obalają go butelka po butelce Obszczane kible i oberwane krany To widok, jaki często zostaje po koncercie Słyszałem coś o przegranych bezrobotnych I antynazistowskich bojówkarzach Policja na zewnątrz głaszcze swoje pały Czekamy na cud, a on się nie zdarza Zaklety krąg powoli się zamyka Ta sytuacja nie ma rozwiązania Reakcją na agresję jest ciągle agresja I tak bez końca, bez opamiętania Fałszywe podziały na lepszych i gorszych Jeszcze jedna bitwa w napięciu i strachu Pacyfizm odziany w wojskowe buty I tylko ślady krwi pozostają na piachu
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Ślady krwi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Ślady krwi

Skomentuj tekst

Dezerter: Ślady krwi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • "obszczane kible"

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ślady krwi - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ślady krwi - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.