Dezire: Czy jeszcze czym

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezire

Teksty: 25 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Dezire: Czy jeszcze czym

Słabe światło nie pomaga przecież widzę leże naga Jestem nieco skrępowana sznurem w dłoniach i w kolanach Kiedy sama chce oddychać ktoś mi rurkę w usta wpycha I zostaje pokonana jestem zaintubowana Pęczek rurek plastikowych coś pompuje mi do głowy Już straciłam czucie w nogach moja skóra jest gumowa Kim jest ten, co mi przytwierdza elektrody wokół serca? I w żołądek sondę wpuszcza wtedy wiem, że w środku jestem pusta! Czy jeszcze czymś jestem, jeśli bez prądu nie czuję pracy narządów? Czy jeszcze czymś jestem skoro nie mam szansy sama ze sobą walczyć? Dopiero, gdy całe ciało czuć przestało zrozumiałam, dlaczego i czym się stałam. Ja nie miałam dosyć siły by me czyny coś znaczyły Żeby lepiej egzystować dałam sobą pokierować Kiedy za mnie ktoś wygrywał ja przestałam być prawdziwa I w efekcie mam nauczkę- wszystko we mnie całkiem sztuczne! Teraz jestem wartościowa jak zabawka plastikowa Wprzód wyciągam obie ręce, chociaż wcale tego nie chcę Chciałam krzyczeć, lecz na próżno, bo już dawno jest za późno Wiem, że mogłam być normalna teraz jestem tylko łatwopalna! Czy jeszcze czymś jestem, jeśli bez prądu nie czuję pracy narządów? Czy jeszcze czymś jestem skoro nie mam szansy sama ze sobą walczyć? Dopiero, gdy całe ciało czuć przestało zrozumiałam, dlaczego i czym się stałam. Czy jeszcze czymś jestem, jeśli bez prądu nie czuję pracy narządów? Czy jeszcze czymś jestem skoro nie mam szansy sama ze sobą walczyć?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezire: Czy jeszcze czym

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezire: Czy jeszcze czym

Skomentuj tekst

Dezire: Czy jeszcze czym

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy jeszcze czym - Dezire, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy jeszcze czym - Dezire. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezire.