Dezire: Czy jeszcze czym

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezire

Teksty: 25 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Dezire: Czy jeszcze czym

Słabe światło nie pomaga przecież widzę leże naga Jestem nieco skrępowana sznurem w dłoniach i w kolanach Kiedy sama chce oddychać ktoś mi rurkę w usta wpycha I zostaje pokonana jestem zaintubowana Pęczek rurek plastikowych coś pompuje mi do głowy Już straciłam czucie w nogach moja skóra jest gumowa Kim jest ten, co mi przytwierdza elektrody wokół serca? I w żołądek sondę wpuszcza wtedy wiem, że w środku jestem pusta! Czy jeszcze czymś jestem, jeśli bez prądu nie czuję pracy narządów? Czy jeszcze czymś jestem skoro nie mam szansy sama ze sobą walczyć? Dopiero, gdy całe ciało czuć przestało zrozumiałam, dlaczego i czym się stałam. Ja nie miałam dosyć siły by me czyny coś znaczyły Żeby lepiej egzystować dałam sobą pokierować Kiedy za mnie ktoś wygrywał ja przestałam być prawdziwa I w efekcie mam nauczkę- wszystko we mnie całkiem sztuczne! Teraz jestem wartościowa jak zabawka plastikowa Wprzód wyciągam obie ręce, chociaż wcale tego nie chcę Chciałam krzyczeć, lecz na próżno, bo już dawno jest za późno Wiem, że mogłam być normalna teraz jestem tylko łatwopalna! Czy jeszcze czymś jestem, jeśli bez prądu nie czuję pracy narządów? Czy jeszcze czymś jestem skoro nie mam szansy sama ze sobą walczyć? Dopiero, gdy całe ciało czuć przestało zrozumiałam, dlaczego i czym się stałam. Czy jeszcze czymś jestem, jeśli bez prądu nie czuję pracy narządów? Czy jeszcze czymś jestem skoro nie mam szansy sama ze sobą walczyć?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dezire: Czy jeszcze czym

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezire: Czy jeszcze czym

Skomentuj tekst

Dezire: Czy jeszcze czym

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy jeszcze czym - Dezire, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy jeszcze czym - Dezire. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezire.