Dezire: G

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezire

Teksty: 25 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Dezire: G

Ja M.A.J.A. Powyżej stu IQ Zdrowy okaz na pokaz Składam team z nie byle kim Kto się waha ten niech odpada AHA Uuu.. A dzisiaj taki ziąb A my nie damy ciała choćby kasa bardzo grzała Uuu. A dzisiaj taki ziąb Wiara nie pozwoli marznąć naszej sile woli My znamy te zaklęcia Byś w naszych dziś objęciach Do rana parkiet z nami froterował pantoflami Bez duszy w tym ja byłabym GŁUCHA Bez ludzi, co w pobliżu są GŁUCHA I mogłabym ze wszystkich sił słuchać Bez serca w tym ja byłabym GŁUCHA Ja M.A.J.A. Powyżej stu IQ A wiem jedno na pewno Chcę coś dać i po to grać Kto się waha ten niech odpada AHA Uuu. A dzisiaj taki żar Jesteśmy idealni Młodzi, ładni, nienormalni Uuu A dzisiaj taki żar A mimo tylu zalet Nie odbija palma wcale Nie straszne trudy, znoje I tak robimy swoje Na klęskę się nie godzę Zróbcie miejsce, bo nadchodzę Bez duszy w tym ja byłabym GŁUCHA Bez ludzi, co w pobliżu są GŁUCHA I mogłabym ze wszystkich sił słuchać Bez serca w tym ja byłabym GŁUCHA
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dezire: G

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezire: G

Skomentuj tekst

Dezire: G

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka uha u u u uha

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki G - Dezire, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu G - Dezire. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezire.