Dezire: NUC (niecny uczynek cielesny)

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezire

Teksty: 25 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Dezire: NUC (niecny uczynek cielesny)

Mowiłeś, że mamy czas A ktoś do pokoju wlazł Ma Bluzka nie miała szans Dotrzeć na miejsce pobytu jej pierwsze Mam dość nie kompletny strój Na ziemi zaś leży Twój I śald ust na Tobie mój Wskazują na niecny uczynek cielesny Ref.|x2 Ooooo... Jak sie masz? Ooooo.. Tracąc twarz Ooooo... Skąd to znasz? Ooooo... A Ty jak najgorszy tchórz Ze wstydu spalony już Występku najwiekszy stróż Zmyślasz głupoty by dowieść swej cnoty Więc pozwól że ja mam plan Wychodzę Ty radź se sam Ja inne zasady mam Jak tracę już fason to przynajmniej z klasą Ref. ooo.. Wojownik o sumieniu podzielnym przez dwa Jedna połowa to ciało, a druga to słowa Ba bawidamek, któremu na odwadze zbywa Man ktory mało elegancko tutaj pogrywa Skoro brak Ci odwagi zakazanego nie dotykaj aj Bo to parzy zabiera Ciebie na godności skraj Ciało rozebrane, ale dusza naga blaga Bo nagle staniała tutaj elementarna odwaga Najpierw Łap to łap to, ale najpierw to łap A potem na wolnym biegu jak tatulek człap Człapie bohater historia zamknieta Chichot za kutryny to chyba odpowiednia puenta Zapa Zapa Zapa zapamietaj Zapach kobiety chociaż tu frajerze zapamiętaj Zapa Zapa Zapa zapamiętaj Zapach kobiety chociaż zapamiętaj! Ref.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezire: NUC (niecny uczynek cielesny)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezire: NUC (niecny uczynek cielesny)

Skomentuj tekst

Dezire: NUC (niecny uczynek cielesny)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki NUC (niecny uczynek cielesny) - Dezire, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu NUC (niecny uczynek cielesny) - Dezire. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezire.