Dezire: My time

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezire

Teksty: 25 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Dezire: My time

Hear me what I tell Music is feeling unwell Something is ill And somebody is needed to heal So now check the cure that I found Soon I'm willing to Be in favors Very famous Shock the pepers Bury traitors By my self I'm gonna bring back health Ref.: My time Who's the best? I really pass the test Whatcha say? I play Did you see me? Read my lips carefully 'Cause that's how I want it to be Here's a new stuff Coming straight to your ears from my mounth And now feel the flow all around Get yourself for some New perception Dancing action Close connection Healthy tension Time is mine to make the music fine Ref.:My time Who's the best? I really pass the test Whatcha say? I play Did you see me? Hello Who's there? Get up I'm scared It is me You who? okey I do My town It is my How about yours? I'm fine Go on Stay back My word way Ref.:My time Who's the best? I really pass the test What's the news? You lose Play my ruies
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezire: My time

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezire: My time

Skomentuj tekst

Dezire: My time

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki My time - Dezire, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu My time - Dezire. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezire.