Dj Decibel Presents Peter: Musisz by

Tekst piosenki

Brak wideo

Dj Decibel Presents Peter

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Dj Decibel Presents Peter: Musisz by

1. Aby człowiek mógł żyć potrzebuje tlenu, abym ja nie umarł musisz być w moim zasięgu. Musze cię czuć, twoją obecność. Jesteś moim aniołem i to wiem na pewno, sto procent jeszcze więcej aż do samego szczytu, nie zmierzę miłości zabraknie cyfr w liczniku,
nie ma takiej skali, w której zmieszczę pożądanie,
to jest większe niż ta przestrzeń w układzie planet. Nie zmieszczę w sercu radości, którą ty mi dajesz.
płynę w tą głębię w ten ocean szaleństw. To dla ciebie wszystko warte jest zachodu, by przybliżyć słońce w odległości dwóch kroków.
Ref.: Kocham cię wiesz, najmocniej jak umiem. Musisz być przy mnie, bo bez ciebie nie usnę. Oświetlasz mi drogę, prowadzisz i jesteś, nie potrzebuje nikogo więcej.
2. Bywa czasem źle, czasem wyjścia nie ma, ale kotku ty prowadzisz mnie do nieba, całą szerokością drogi- jak na autostradzie. Ty jesteś moim paliwem, którego mam pod dostatkiem. Ty jesteś mym żaglem, wiatrem, przystanią, celem w życiu, szczytem marzeń ukochaną. W deszczowe dni i gdy słońce świeci wypełniłaś pustkę lepiej niż należy.
Gdy przyjdą ciężkie chwile, pamiętaj jestem obok. Rozwiniemy skrzydła i wzbijemy się wysoko, tam nikt nie będzie stał na naszej drodze. Pomiędzy gwiazdami zamieszkamy na dobre, niebo naszym domem i teraźniejszością, obłoki naszą własnością na całą wieczność.
Ref.: Kocham cię wiesz, najmocniej jak umiem. Musisz być przy mnie, bo bez ciebie nie usnę. Oświetlasz mi drogę, prowadzisz i jesteś, nie potrzebuje nikogo więcej.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dj Decibel Presents Peter: Musisz by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dj Decibel Presents Peter: Musisz by

Skomentuj tekst

Dj Decibel Presents Peter: Musisz by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Musisz by - Dj Decibel Presents Peter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Musisz by - Dj Decibel Presents Peter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dj Decibel Presents Peter.