Dka: Wytrzymam wszystko

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 102 Tłumaczenia: 0 Wideo: 39

Tekst piosenki

Dka: Wytrzymam wszystko

Co we mnie widzisz? jedni widzą zdradę W A.D. dwa tysiące trzy A.D. Zapamiętaj tą datę na zawsze Chcesz czy nie chcesz podwójnej dawce Przełknij to chłopak, przełknij tą porażkę W siódmych potach podejmij walkę Czuję i w dzień, w dzień odlatuję od ziemi Oddalam się od was, bo jestem alchemik Patrz na to Merlin, zobacz na ich ściemy Mam dziś ludzi, którzy chcą mnie ocenić Tylko ja wiem, że moje życie to hat-trick Mam swój świat jak zielony kod w Matrix Styl klika to jak ty, DKA to taktyk W moim życiu nie pomagają kontakty Sam do wszystkiego doszedłem, to fakty Wierz albo nie, że nikt nie robił łachy Nie było fanfarów, cudów i czarów Sam się nauczyłem radzić na podstawie wkładu Więc dlaczego myślisz, że nie znam smaku jadu Myszy w górę non-stop, a ty na dół Ja tu zostanę, nie zniknę jak TATU Szkoda czasu na ciebie marasu Wytrzymam wszystko, wierz lub nie Nie słucham ludzi, czuję krew Jak gotuje się we mnie dobrze wiesz Otworzyć niedowiarkom oczy chcę Co cię dręczy? moje inne wersy? Masz mi za złe, że jestem od ciebie lepszy Układam swoje życie jak w bilardzie bile Krytykujesz w dole, bo ja się na wierzch wybiłem Plujesz mi w twarz i mówisz, że ze mnie mamusi synek Synek ciebie nie było jak miałem na samolot bilet Nie wierzysz to przyjedź, zobacz i wyjedź To się przekonasz jak DKA żyje Wiem dobrze, że Bóg będzie na zawsze ze mną Wokół mnie cały czas ludzie się kręcą Ja kręcę się wokół ludzi, a ludzie się spieszą Szukają na niebie napisu - welcome Ja tu zostanę i będę oddychał Twoim powietrzem, aż przejdą cię dreszcze Załapiesz, że to, co robię ma sensei Już ze mną stoją ludzkie rzesze Wytrzymam wszystko, wierz lub nie Nie słucham ludzi, czuję krew Jak gotuje się we mnie dobrze wiesz Otworzyć niedowiarkom oczy chcę Wytrzymam wszystko, wierz lub nie Nie słucham ludzi, czuję krew Jak gotuje się we mnie dobrze wiesz Otworzyć niedowiarkom oczy chcę
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: Wytrzymam wszystko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Wytrzymam wszystko

Skomentuj tekst

Dka: Wytrzymam wszystko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wytrzymam wszystko - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wytrzymam wszystko - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.