Dka: Wytrzymam wszystko

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 110 Tłumaczenia: 0 Wideo: 47

Tekst piosenki

Dka: Wytrzymam wszystko

Co we mnie widzisz? jedni widzą zdradę W A.D. dwa tysiące trzy A.D. Zapamiętaj tą datę na zawsze Chcesz czy nie chcesz podwójnej dawce Przełknij to chłopak, przełknij tą porażkę W siódmych potach podejmij walkę Czuję i w dzień, w dzień odlatuję od ziemi Oddalam się od was, bo jestem alchemik Patrz na to Merlin, zobacz na ich ściemy Mam dziś ludzi, którzy chcą mnie ocenić Tylko ja wiem, że moje życie to hat-trick Mam swój świat jak zielony kod w Matrix Styl klika to jak ty, DKA to taktyk W moim życiu nie pomagają kontakty Sam do wszystkiego doszedłem, to fakty Wierz albo nie, że nikt nie robił łachy Nie było fanfarów, cudów i czarów Sam się nauczyłem radzić na podstawie wkładu Więc dlaczego myślisz, że nie znam smaku jadu Myszy w górę non-stop, a ty na dół Ja tu zostanę, nie zniknę jak TATU Szkoda czasu na ciebie marasu Wytrzymam wszystko, wierz lub nie Nie słucham ludzi, czuję krew Jak gotuje się we mnie dobrze wiesz Otworzyć niedowiarkom oczy chcę Co cię dręczy? moje inne wersy? Masz mi za złe, że jestem od ciebie lepszy Układam swoje życie jak w bilardzie bile Krytykujesz w dole, bo ja się na wierzch wybiłem Plujesz mi w twarz i mówisz, że ze mnie mamusi synek Synek ciebie nie było jak miałem na samolot bilet Nie wierzysz to przyjedź, zobacz i wyjedź To się przekonasz jak DKA żyje Wiem dobrze, że Bóg będzie na zawsze ze mną Wokół mnie cały czas ludzie się kręcą Ja kręcę się wokół ludzi, a ludzie się spieszą Szukają na niebie napisu - welcome Ja tu zostanę i będę oddychał Twoim powietrzem, aż przejdą cię dreszcze Załapiesz, że to, co robię ma sensei Już ze mną stoją ludzkie rzesze Wytrzymam wszystko, wierz lub nie Nie słucham ludzi, czuję krew Jak gotuje się we mnie dobrze wiesz Otworzyć niedowiarkom oczy chcę Wytrzymam wszystko, wierz lub nie Nie słucham ludzi, czuję krew Jak gotuje się we mnie dobrze wiesz Otworzyć niedowiarkom oczy chcę
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: Wytrzymam wszystko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Wytrzymam wszystko

Skomentuj tekst

Dka: Wytrzymam wszystko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wytrzymam wszystko - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wytrzymam wszystko - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.