Dka: O co si

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 102 Tłumaczenia: 0 Wideo: 39

Tekst piosenki

Dka: O co si

Hej po co piszesz te teksty dla ludzi Czy to wszystko ci się tutaj nie nudzi Ile to możesz robić rzeczy na raz Czy masz kompleksy czy to jakaś kara Stary wytłumacz mi o co tu biega Czy twoja głowa nie jest od tego tęga Czy nie możesz być jak normalny człowiek Nie wiesz...eee....to daj ci to powiem Dam ci radę dam ci może dwie Żebyś otworzył oczy na czym stoi sie, te Chyba tylko Bóg wie o co ci tu chodzi Co ty masz w głowie co twoją duszą rządzi Może do dziś toniesz w bagnach jak elf Taki mały masz szmal masz jest ok Wiesz o co biega Powiedz nam o co chodzi Wiesz o co biega Powiedz nam o co chodzi Ref. Robię co mogę jak chcesz to klaszcz w dłonie Lubisz nie lubisz To początek nie koniec x2 Od tego czasu gdy urodziłem się Jestem skazany na S-U-K-C-E-S Wiesz o tym dobrze i ja wiem to też Bo chodzi o to by rozwijać się Żeby to wszystko do przodu szło Żebyś słyszał że DKA na grzmot Po co się czepiasz gdy nie masz pojęcia Że mam więcej od ciebie zajęcia Wziąłem kiedyś co było do wzięcia Bóg mi to dał to jest talent A ważne jest to by robić pamiętać Że uczciwośc to zasada jeden Żebyś wiedział że grzechów jest siedem Więc rób co możesz jak robię to ja Nie miej mi za złe że mogę więcej, ba Prędzej więc pędzę DeKa i A Na tym polega wielka siła ma Przyzwyczaiłem sie do słów mi gorzkich Bo gdybym był słodki umarłbym jak kotki Nie wierzę w cuda wierzę w co słyszę Wierzę że życie musi być krzyżem Z tym że ja robię że staje się (...) że Nie wiń mnie za to że mam horyzonty Głębsze i szersze i nie wierzę w jointy Wszystko co robię podpalam jak lonty Nie mogę pojąć dlaczego masz wąty Ref. Robię co mogę jak chcesz to klaszcz w dłonie Lubisz nie lubisz To początek nie koniec x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: O co si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: O co si

Skomentuj tekst

Dka: O co si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O co si - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O co si - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.