Dka: Jak mam ufa

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 97 Tłumaczenia: 0 Wideo: 34

Tekst piosenki

Dka: Jak mam ufa

To co miałeś, To co żyło w Tobie, Lecz zagubiło swój sens..Od tak.. Bo wszystko to ogarnęło też innych gdzieś, Więc niby ty to ja a ja to ty. Bo każdy wie, że to nie trwa wiecznie, Ja nie chcę byc taki jak ty. Ref. Powiedz jak mam ufać sobie, Kiedy sens życia umarł w Tobie.. Powiedz jak mam ufać sobie, Kiedy sens życia umarł w Tobie.. Idziesz dalej, Czasem biegniesz w zyciu, Łapiesz chwile by dotknąć je. Twe mysli chca uciec daleko stad Lecz śledzi cie twój własny strach. A słyszysz ten szept a w tobie cisza Ja chce inaczej wiec tu.. Ref. Powiedz jak mam ufać sobie, Kiedy sens życia umarł w Tobie.. Powiedz jak mam ufać sobie, Kiedy sens życia umarł w Tobie.. 2X W Tobie... W Tobie... W Tobie...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dka: Jak mam ufa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Jak mam ufa

Skomentuj tekst

Dka: Jak mam ufa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak mam ufa - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak mam ufa - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.