Doda: Szansa

Tekst piosenki

Brak wideo

Doda

Teksty: 80 Tłumaczenia: 4 Wideo: 48

Tekst piosenki

Doda: Szansa

Byłam w tym miejscugdzie człowiek na ziemijuż dosięga piekła bramból i cierpienie, wciąż niezrozumienie:"Dlaczego właśnie ja?"Gdy sił mi zabrakło,spojrzałam przez okno,by zatęsknić jeszcze raz.Widziałam człowieka,smutny, bo czekał.Nie doceniał tego co ma.Szansę znów dostałam,ty ją ciągle masz.Więc nie martw się!Uśmiechnij się!Nie jest tak źle, problemy są,lecz zdrowie masz, by rozwiązać je.Więc nie martw się!Uśmiechnij się!Nie jest tak źle,nie tylko tydotykasz dna,by znów odbić się.Więc nie martw się!Uśmiechnij się!I doceń to, że żyjesz jak ja.Spraw, by to dzień silny jak chcesz.Więc nie martw się!W pracy problemy,szef nie doceniai nie wierzy w ciebie nikt.Kochana zdradziła, świat się zawalił.Dobra mina do złej gry.Nie masz przyjaciół, od dziecka wyśmiany.Na krok z domu nie chcesz wyjść.Lub dawno nie zjadłeś ciepłego obiadu,stara szmata zamiast drzwi!Szansę znów dostałam,ty ją ciągle masz.Więc nie martw się!Uśmiechnij się!Nie jest tak źle, problemy są,lecz zdrowie masz, by rozwiązać je.Więc nie martw się!Uśmiechnij się!Nie jest tak źle,nie tylko tydotykasz dna,by znów odbić się.Więc nie martw się!Uśmiechnij się!I doceń to, że żyjesz jak ja.Spraw, by to dzień silny jak chcesz.Więc nie martw się!Uśmiechnij się!Nie jest tak źle, problemy są,lecz zdrowie masz, by rozwiązać je.Więc nie martw się!Uśmiechnij się!Nie jest tak źle,nie tylko tydotykasz dna,by znów odbić się.Więc nie martw się!Uśmiechnij się!I doceń to, że żyjesz jak ja.Spraw, by to dzień silny jak chcesz.Więc nie martw się!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Doda: Szansa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doda: Szansa

Skomentuj tekst

Doda: Szansa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • doda szansa
 • szansa doda tekst
 • szanse znow dostalam
 • doda s:zansa
 • szanse dods

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Szansa - Doda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Szansa - Doda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doda.