Doda: To jest to

Tekst piosenki

Brak wideo

Doda

Teksty: 51 Tłumaczenia: 3 Wideo: 28

Tekst piosenki

Doda: To jest to

Wola istnienia, moc przenoszenia wiarą gór, Dziecięca siła, nie ma w niej strachu. To jest to, to jest to, to jest to, to jest to...To jest to, czego nie odda nic, Miłość, pieniądze, sława, Kiedy los wszystko zabierze mi, Będę tak samo, tak samo, tak samo szczęśliwa. Twoje marzenia, Głupi rozsądek zakpił bo, Czas wszystko zmienia, Ale bądź młody duchem, bądź. To jest to, to jest to, to jest to, to jest to... To jest to, czego nie odda nic, miłość, pieniądze, sława, Kiedy los wszystko zabierze mi, Będę ta sama, ta sama, ta sama, ta sama, To jest to, czego nie odda nic, Miłość, pieniądze, sława, Kiedy los wszystko zabierze mi, Będę tak samo, tak samo, tak samo szczęśliwa. Tracisz te najpiękniejsze z dziecka cech, Boisz się, że dorosłość zniszczy Cię, Z biegiem lat coraz mniej radości w nas. To jest to...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Doda: To jest to

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doda: To jest to

Skomentuj tekst

Doda: To jest to

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • doda to jest to tekst
 • Doda sam tekst piosenki w marzeniach
 • doda miłość pieniądze sława tekst
 • doda miłość pieniądze piosenka
 • piosenka doda miłość pieniądze sława

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To jest to - Doda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To jest to - Doda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doda.