donGuralesko: Ch

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 76

Tekst piosenki

donGuralesko: Ch

To jest projekt jeden z życia moment Po chuj się wczuwasz? Dobrze wiesz kto ma ogień, moje gówno fruwa Wieść się niesie po lesie z kabiny Nissana Daleko do rana, satysfakcja gwarantowana Gadka rymowana, zakrapiana płynem Okadzana dymem, stuningowana słów gama Buch pudżirasana, to słów klika Jak nie kumasz to kogoś spytaj Polemika, poetyka, życia polityka wita i tak Na tłustych bitach Gural nadaje szczerze Na żywo w eterze strzeże strzeżonego Bóg Wierzę w to przymierze, działam w dobrej wierze Chłód lodowaty jak lód Antarktydy Słów hybrydy pompuje znów jak sterydy Robi szum ten puls rusza tłum, faluje dywan głów Miotacz słów sieje gnój w chuj znów Chłód lodowaty jak lód Antarktydy Słów hybrydy pompuje znów jak sterydy Robi szum ten puls rusza tłum, kum kumowi kum Aha, sprawdź to gówno, numero uno Lepię bit jakbym był Człowiekiem Gumą Na sali rumor, nawijam z dumą, nie kumasz? trudno Jak i tak równo wykładam swoje gówno Mówisz - nudno? mówisz - zbyt luźno? Chuj w to, obudziłeś się zbyt późno Już tyle lat yo, na nie z apatią i nie na patio Gurala bastion, liryczne szambo Rym esperanto, ja dobrze znam to Dla wieszczy manto, nie wiesz czy mam to? Szybkie dyktando, Gural Audio w radio, rymów floty komandor I nie gwiazdor, bo nie świecę jak żyrandol (Skurwysyny) skurwysyny omotam was jak zwój grubej liny No bo to chłód lodowaty jak lód Antarktydy Słów hybrydy pompuje znów jak sterydy Robi szum ten puls rusza tłum, faluje dywan głów Miotacz słów sieje gnój w chuj znów Chłód lodowaty jak lód Antarktydy Słów hybrydy pompuje znów jak sterydy Robi szum ten puls rusza tłum, faluje dywan głów Miotacz słów sieje gnój w chuj znów A co by było gdyby? wyhylylybymy? Cofnij w tył, rym był i wybył Złapany w bity tryby, jak w sieć ryby Drżą twoje łydy, jak drżą osiedlowe szyby Bo to chłód lodowaty jak lód Antarktydy Słów hybrydy pompuje znów jak sterydy Jak gdyby tajemnica zaginionej Atlantydy Głębiej pogrzebany pies niż kopalniane szyby Jest chłód lodowaty jak lód Antarktydy Słów hybrydy pompuje znów jak sterydy Robi szum ten puls rusza tłum, faluje dywan głów Miotacz słów sieje gnój w chuj znów Chłód lodowaty jak lód Antarktydy Słów hybrydy pompuje znów jak sterydy Robi szum ten puls rusza tłum, faluje dywan głów Miotacz słów sieje gnój w chuj znów
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Ch

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Ch

Skomentuj tekst

donGuralesko: Ch

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ch - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ch - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.