donGuralesko: Teletubi

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 76

Tekst piosenki

donGuralesko: Teletubi

Teatrzyk "Piąty Element Studio" Klan przemytników rzeżuchy przedstawia Przedstawienie pt. Teletubiś pedał Teletubiś pedał Teletubiś pedał Teletubiś pedał (bum, bum, bum) Teletubiś pedał Teletubiś pedał Teletubiś pedał Teletubiś pedał Ej, ej On dał wszystkim polskim dzieciom Troche śmiechu i radości Miały być bajki, a są pedały Ej... Pedał to wróbelek ćwir-ćwirek Pedałem jest Muchomorek i Żwirek Tytus to pedał, Romek i Atomek gej A pedofil to Papcio Chmiel Reksio - pedał Pankrac - pedał Smerfy - pedał Rumcajs - pedał Gucio - pedał Mumin - pedał Gumiś - pedał Buli - pedał Tic-Tac - pedał Plastuś - pedał Pan Kleks - pedał Kulfon - pedał Bonifac - pedał Filemon - pedał Bolek - pedał Lolek też (hehe) Pedałami są też misie (hee) Wiedzą o tym wszyscy w PiSie (PiS) Zajebiście, że Uszatek i Puchatek Nawet kurwaa Miś Puszupek Jogi i Koralgol to gejów paczka Może pedałem jest Kaczka-Dziwaczka (kwa, kwa... kwa) Teletubiś pedał Teletubiś pedał Teletubiś pedał Teletubiś pedał (bum, bum, bum) Teletubiś pedał Teletubiś pedał Teletubiś pedał Teletubiś pedał Gryzły się kaczki okropnie, A niech tę kaczkę gęś kopnie!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Teletubi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Teletubi

Skomentuj tekst

donGuralesko: Teletubi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • donguraleako coralgol

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Teletubi - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Teletubi - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.