donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 145 Tłumaczenia: 0 Wideo: 76

Tekst piosenki

donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Teraz ja powiem wam, o co chodzi nam man Sam sobie pan, siedzę w studiu i w nim ćpam, Mam gram gramik, rymów bank w bani Ze mną klan drani Dostałem to zamiast nagrody Grammi Nagrywam z djami, trwam z szaleńcami To rym dla nich, jest to za nich, grubych przelotów prowodyrami PDG zawodnicy, wersy złe jak ksiądz Rydzyk Zrobię ci kuku jak Dzieci kukurydzy Wiec dziś opuść swoją wieś, bo my, kolejny mecz gramy Chce mieć helikopter jak z okładki Cash Money Ten bit jest z lasu, czujesz? Śmierdzi mchem Wiesz co to jest? Gural, Matheo i Hen Teraz ja powiem wam, DJ Hen tnie, ja niechętnie rzucam wers na pętle Teraz ja powiem jej, o co chodzi tej Teraz ja powiem mu, o co chodzi tu Teraz ja powiem im, o co chodzi mi Teraz ja powiem im... teraz ja powiem im Teraz ja powiem jej, o co chodzi tej Teraz ja powiem mu, o co chodzi tu Teraz ja powiem im, o co chodzi mi Teraz ja powiem im... teraz ja powiem im Ja teraz powiem co w głowie mam Póki dziwki robią chłam, ja nie będę sam tu (nadał napierdalał...ołłł) Ja muzyki cham, ja dźwięków pan Zza studia bram, słyszę świat tam. (będę napierdalał...ołłł) Jak Robin i Batman, nie jak diabeł co piekieł bram Jak Chingis-Han ja tu nadal napierdalam To nie do obejścia fakt, jak na rzece pięć tam Mowie wam, nie ma szans, ze nie będę napierdalał yo Właśnie wybudowaliśmy sobie tron, Chopin rapu i Hardcorowy Papa czytaj Don Sygnał nadajemy, zalejemy cię jak cement Dwóch skurwysynów ze studia PIĄTY ELEMENT Robię tu zament Mam wersy zbite na amen, jedna to całość Hej, czy już wiesz co się stał To się stało, pochowało twoja pierdoloną dumę Człowiek tę wiadomość jak dżumę Właśnie puszczam w obieg, Teraz ja powiem jej, o co chodzi tej Teraz ja powiem mu, o co chodzi tu Teraz ja powiem im, o co chodzi mi Teraz ja powiem im... teraz ja powiem im Teraz ja powiem jej, o co chodzi tej Teraz ja powiem mu, o co chodzi tu Teraz ja powiem im, o co chodzi mi Teraz ja powiem im... teraz ja powiem im
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Skomentuj tekst

donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • goral a teraz powiem
 • dzwiki sa tanie gural
 • piosenka z słowami a ja powiem powiem w ja
 • teraz ja powiem tak
 • chce miec helikopter jak z okladki cash money

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Teraz ja powiem wam - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Teraz ja powiem wam - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.