donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 140 Tłumaczenia: 0 Wideo: 71

Tekst piosenki

donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Teraz ja powiem wam, o co chodzi nam man Sam sobie pan, siedzę w studiu i w nim ćpam, Mam gram gramik, rymów bank w bani Ze mną klan drani Dostałem to zamiast nagrody Grammi Nagrywam z djami, trwam z szaleńcami To rym dla nich, jest to za nich, grubych przelotów prowodyrami PDG zawodnicy, wersy złe jak ksiądz Rydzyk Zrobię ci kuku jak Dzieci kukurydzy Wiec dziś opuść swoją wieś, bo my, kolejny mecz gramy Chce mieć helikopter jak z okładki Cash Money Ten bit jest z lasu, czujesz? Śmierdzi mchem Wiesz co to jest? Gural, Matheo i Hen Teraz ja powiem wam, DJ Hen tnie, ja niechętnie rzucam wers na pętle Teraz ja powiem jej, o co chodzi tej Teraz ja powiem mu, o co chodzi tu Teraz ja powiem im, o co chodzi mi Teraz ja powiem im... teraz ja powiem im Teraz ja powiem jej, o co chodzi tej Teraz ja powiem mu, o co chodzi tu Teraz ja powiem im, o co chodzi mi Teraz ja powiem im... teraz ja powiem im Ja teraz powiem co w głowie mam Póki dziwki robią chłam, ja nie będę sam tu (nadał napierdalał...ołłł) Ja muzyki cham, ja dźwięków pan Zza studia bram, słyszę świat tam. (będę napierdalał...ołłł) Jak Robin i Batman, nie jak diabeł co piekieł bram Jak Chingis-Han ja tu nadal napierdalam To nie do obejścia fakt, jak na rzece pięć tam Mowie wam, nie ma szans, ze nie będę napierdalał yo Właśnie wybudowaliśmy sobie tron, Chopin rapu i Hardcorowy Papa czytaj Don Sygnał nadajemy, zalejemy cię jak cement Dwóch skurwysynów ze studia PIĄTY ELEMENT Robię tu zament Mam wersy zbite na amen, jedna to całość Hej, czy już wiesz co się stał To się stało, pochowało twoja pierdoloną dumę Człowiek tę wiadomość jak dżumę Właśnie puszczam w obieg, Teraz ja powiem jej, o co chodzi tej Teraz ja powiem mu, o co chodzi tu Teraz ja powiem im, o co chodzi mi Teraz ja powiem im... teraz ja powiem im Teraz ja powiem jej, o co chodzi tej Teraz ja powiem mu, o co chodzi tu Teraz ja powiem im, o co chodzi mi Teraz ja powiem im... teraz ja powiem im
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Skomentuj tekst

donGuralesko: Teraz ja powiem wam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • goral a teraz powiem
 • dzwiki sa tanie gural
 • piosenka z słowami a ja powiem powiem w ja
 • teraz ja powiem tak
 • chce miec helikopter jak z okladki cash money

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Teraz ja powiem wam - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Teraz ja powiem wam - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.