donGuralesko: To my

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 76

Tekst piosenki

donGuralesko: To my

Będę chodził jak champion, i mówił jak champion Jak Buju Banton będę odpierdalał Sajgon Rymów dyktator, jak generał Franco Liryczny fantom, skradam się po bicie jak komandos Bit to mój tam-tam, rym to moja mantra Słów wandal szybki, jak Opel Manta Jak Żandarm i kosmici, kiedy bit bici To stajemy się niesamowici Szukam przyczyn, jak Da Vinci Przy czym rozpuszczam wici Przy tym pizgam głośniej niż Nakamichi Supergwiazdy odsyłam na rentę Wbijam wokal na pętle, na wypasie ja Bentley Mam cytrynę i Teklę, po tym nawijam wściekle Skurwysynu, nie chcesz kleić? to nie klej To my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my A ja nie będę nikogo do niczego przekonywał Będę siedział w cieniu, nazywał rzeczy po imieniu W jednym tchnieniu, w jednym oka mgnieniu A wokół mnie gwar jak na widzeniu Ja będę pizgał pędem, własnym trendem Bił jak w bęben, będę stylu dysponentem Mody oponentem, orientem przed Ventem I będę pizgał rymy niepojęte Będą patrzeć ze wstrętem ich oczy mętne Ale runą, upadną - to ewidentne Że pójdą na dno wraz z okrętem Runą, upadną, pójdą na dno Skurwysyny, oni runą, upadną, pójdą na dno Aha skurwysyny, oni runą No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super Yo super, pocałuj mnie w dupę To my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my To my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: To my

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: To my

Skomentuj tekst

donGuralesko: To my

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nabite dzidy to my gural
 • gural hip hopowe hominidy
 • piosenki tostajemy
 • donguralesko my mowimy
 • nabite dzidy to my

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To my - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To my - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.