donGuralesko: To my

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 145 Tłumaczenia: 0 Wideo: 76

Tekst piosenki

donGuralesko: To my

Będę chodził jak champion, i mówił jak champion Jak Buju Banton będę odpierdalał Sajgon Rymów dyktator, jak generał Franco Liryczny fantom, skradam się po bicie jak komandos Bit to mój tam-tam, rym to moja mantra Słów wandal szybki, jak Opel Manta Jak Żandarm i kosmici, kiedy bit bici To stajemy się niesamowici Szukam przyczyn, jak Da Vinci Przy czym rozpuszczam wici Przy tym pizgam głośniej niż Nakamichi Supergwiazdy odsyłam na rentę Wbijam wokal na pętle, na wypasie ja Bentley Mam cytrynę i Teklę, po tym nawijam wściekle Skurwysynu, nie chcesz kleić? to nie klej To my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my A ja nie będę nikogo do niczego przekonywał Będę siedział w cieniu, nazywał rzeczy po imieniu W jednym tchnieniu, w jednym oka mgnieniu A wokół mnie gwar jak na widzeniu Ja będę pizgał pędem, własnym trendem Bił jak w bęben, będę stylu dysponentem Mody oponentem, orientem przed Ventem I będę pizgał rymy niepojęte Będą patrzeć ze wstrętem ich oczy mętne Ale runą, upadną - to ewidentne Że pójdą na dno wraz z okrętem Runą, upadną, pójdą na dno Skurwysyny, oni runą, upadną, pójdą na dno Aha skurwysyny, oni runą No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super Yo super, pocałuj mnie w dupę To my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my To my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: To my

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: To my

Skomentuj tekst

donGuralesko: To my

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nabite dzidy to my gural
 • gural hip hopowe hominidy
 • piosenki tostajemy
 • donguralesko my mowimy
 • nabite dzidy to my

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To my - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To my - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.