donGuralesko: To my

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 141 Tłumaczenia: 0 Wideo: 72

Tekst piosenki

donGuralesko: To my

Będę chodził jak champion, i mówił jak champion Jak Buju Banton będę odpierdalał Sajgon Rymów dyktator, jak generał Franco Liryczny fantom, skradam się po bicie jak komandos Bit to mój tam-tam, rym to moja mantra Słów wandal szybki, jak Opel Manta Jak Żandarm i kosmici, kiedy bit bici To stajemy się niesamowici Szukam przyczyn, jak Da Vinci Przy czym rozpuszczam wici Przy tym pizgam głośniej niż Nakamichi Supergwiazdy odsyłam na rentę Wbijam wokal na pętle, na wypasie ja Bentley Mam cytrynę i Teklę, po tym nawijam wściekle Skurwysynu, nie chcesz kleić? to nie klej To my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my A ja nie będę nikogo do niczego przekonywał Będę siedział w cieniu, nazywał rzeczy po imieniu W jednym tchnieniu, w jednym oka mgnieniu A wokół mnie gwar jak na widzeniu Ja będę pizgał pędem, własnym trendem Bił jak w bęben, będę stylu dysponentem Mody oponentem, orientem przed Ventem I będę pizgał rymy niepojęte Będą patrzeć ze wstrętem ich oczy mętne Ale runą, upadną - to ewidentne Że pójdą na dno wraz z okrętem Runą, upadną, pójdą na dno Skurwysyny, oni runą, upadną, pójdą na dno Aha skurwysyny, oni runą No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super Yo super, pocałuj mnie w dupę To my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my To my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my No bo to my - hip-hopowe hominidy To my - tłuste biby, to my - nabite dzidy To my - K. do G., P.D.G. super ziomy K.A.S.T.A. nie ty, K.A.S.T.A. to my
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: To my

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: To my

Skomentuj tekst

donGuralesko: To my

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BD GRAŁ Dwa Sławy
  „Chudy chłopak, stoję sam na ulicy Wisi na mnie biały tanktok Wcale nie musze dużo ćwiczyć a będę dojebany jak kangur rapowali że życie to plaża, ale jakoś ich nie widzę w cabrio ujebali ręczniki ”
 • Piła (ft. Blaga) Deys
  „Motorowa piła, Blaga Blady, No i blant Od nóżki do nóżki Klepa cały Hasha Gang Motorowy terror Ziom odpalaj chainsaw Halo moto, co idioto? Piłujemy świat! Motorowa piła, Blaga Blady, No i bla”
 • Niewidzialny Gibbs
  „Na celowniku byłem już od dziecka Lecz nigdy nic na pokaz Nadal jestem nie do zdjęcia Gdy przyjdzie na mnie pora zagram ci ostatni hejnał Więc krzyczcie teraz: hejnał! Póki ten ogień w sercach ”
 • Bravo (ADI BRAVO) Adi Nowak
  „Mama miała cinquecento Szyliśmy nicią cienką przeszliśmy liczną mękę przyszedłem być legendą słodka przyszło gorzka przeszło słodka przyszłość gorzka przeszłość słodka przyszło gorzka prze”
 • Tato (piosenka w hołdzie dla ojca) Krzysztof Krawczyk Jr.
  „Rozłączył nas los, mój drogi kochany tato Odpłynąłeś w dal, daleko w długi rejs Tak Ciebie mi brak, tęsknię za Tobą tato Nie jestem dziś sam, dookoła przyjaciół mam A mogło tato piękniej być, za”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nabite dzidy to my gural
 • gural hip hopowe hominidy
 • piosenki tostajemy
 • donguralesko my mowimy
 • nabite dzidy to my

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To my - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To my - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.