Dżem: Dziko

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 99 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Dziko

Jeszcze dokoła słychać Twój śmiech, czuję zapach Twój, egzotyczny kwiat. Siedzę znów sam, tak potwornie samNieudało się, wszystko nie tak.Nie wiem sam, odwagi mi brak.To nie jest grzech, to nie jest grzechOnieśmielony takMilczę wciąż, milczę wciąż.Dzikość w moim sercu, nawet nie wiesz jak Trudno zdusić ją, ukryć - ciężko tak. Obłęd w moim sercu. Boże pomóż mi! Złamać strach, złamać wstyd! Jutro odważę się ten pierwszy raz... Jeszcze dokoła echo Twych słów.Czuję każdy nerw, bicie Twego serca.Znów jestem sam, tak potwornie sam,Chociaż kocham Cię, wszystko nie tak.Dzikość w moim sercu...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Dziko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Dziko

Skomentuj tekst

Dżem: Dziko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dziko - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dziko - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.