Dżem: Dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 99 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Dzie

Co by było, gdyby tak zatrzymac ten czas? Każdy dzień by inny był, lecz taki sam. Nie było by się o co bać. Skoro czas zatrzymał się co może się stać? Chodziłbym na piwo i do kina, Z moją mamą piłbym kawę. Potem z tobą na trawę, na trawę bym się kładł! To czemu nie jest tak? To czemu nie jest taaak? Szkoda, że nie jest tak, Czas do przodu ciągle gna. Goni nas, zawsze gdzieś spóźniony jestem... Wczoraj wieczorem znowu urwał mi się film.Parę godzin z życia diabli wzieli. Nie chcę liczyć ile tego uzbierało się... Już i tak za dużo czasu tracę na sen. A chciałbym iść na piwo i do kina, Z moją mama wypić kawę. Potem z tobą na trawę, na trawę położyc się... To nie spełniony sen! Szkoda, że nie jest tak, Czas do przodu ciągle gna. Goni nas, zawsze gdzieś spóźniony jestem... Szkoda, że czas do przodu ciągle gna. Goni nas, zawsze gdzieś spóźniony jestem... Spóźniony jestem... Spóźniony jestem...gdzieś... Spóźniony jestem. Zawsze gdzieś spóźniony jestem...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Dzie

Skomentuj tekst

Dżem: Dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dżem blues dla dzia

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzie - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzie - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.