Dżem: Dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 98 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Dzie

Co by było, gdyby tak zatrzymac ten czas? Każdy dzień by inny był, lecz taki sam. Nie było by się o co bać. Skoro czas zatrzymał się co może się stać? Chodziłbym na piwo i do kina, Z moją mamą piłbym kawę. Potem z tobą na trawę, na trawę bym się kładł! To czemu nie jest tak? To czemu nie jest taaak? Szkoda, że nie jest tak, Czas do przodu ciągle gna. Goni nas, zawsze gdzieś spóźniony jestem... Wczoraj wieczorem znowu urwał mi się film.Parę godzin z życia diabli wzieli. Nie chcę liczyć ile tego uzbierało się... Już i tak za dużo czasu tracę na sen. A chciałbym iść na piwo i do kina, Z moją mama wypić kawę. Potem z tobą na trawę, na trawę położyc się... To nie spełniony sen! Szkoda, że nie jest tak, Czas do przodu ciągle gna. Goni nas, zawsze gdzieś spóźniony jestem... Szkoda, że czas do przodu ciągle gna. Goni nas, zawsze gdzieś spóźniony jestem... Spóźniony jestem... Spóźniony jestem...gdzieś... Spóźniony jestem. Zawsze gdzieś spóźniony jestem...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Dzie

Skomentuj tekst

Dżem: Dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dżem blues dla dzia

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzie - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzie - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.