Dżem - Dzie tekst piosenki - Teksciory.pl

Dżem: Dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 98 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Dzie

Co by było, gdyby tak zatrzymac ten czas? Każdy dzień by inny był, lecz taki sam. Nie było by się o co bać. Skoro czas zatrzymał się co może się stać? Chodziłbym na piwo i do kina, Z moją mamą piłbym kawę. Potem z tobą na trawę, na trawę bym się kładł! To czemu nie jest tak? To czemu nie jest taaak? Szkoda, że nie jest tak, Czas do przodu ciągle gna. Goni nas, zawsze gdzieś spóźniony jestem... Wczoraj wieczorem znowu urwał mi się film.Parę godzin z życia diabli wzieli. Nie chcę liczyć ile tego uzbierało się... Już i tak za dużo czasu tracę na sen. A chciałbym iść na piwo i do kina, Z moją mama wypić kawę. Potem z tobą na trawę, na trawę położyc się... To nie spełniony sen! Szkoda, że nie jest tak, Czas do przodu ciągle gna. Goni nas, zawsze gdzieś spóźniony jestem... Szkoda, że czas do przodu ciągle gna. Goni nas, zawsze gdzieś spóźniony jestem... Spóźniony jestem... Spóźniony jestem...gdzieś... Spóźniony jestem. Zawsze gdzieś spóźniony jestem...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Dzie

 

Skomentuj tekst

Dżem: Dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dżem blues dla dzia

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzie - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzie - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.