Dżem: To tylko dwa piwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 99 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: To tylko dwa piwa

To tylko dwa piwa, to żaden grzech. Godziny dwie z kolegami. I o co te dąsy o piwa dwa - też napij się mój kapralu. Ciche godziny - ach kiedy miną. Ciche godziny, radio tylko gra od niechcenia. Czy tylko to moja wina? Gdzie byłem pytasz - jak myślisz - gdzie? Godziny mam nadliczbowe. I po co te fochy, kamienna twarz. Nie musisz brać tej mamony. Ciche godziny ach kiedy miną... Skąd znam tę dziewczynę? Skąd mogę znać - przez 8 lat w jednej ławce. Nie mrugałem do niej - skąd ty to wiesz. Ktoś dzwoni. Nie, to pomyłka. Ciche godziny ach kiedy miną... No skoro to moja wina.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: To tylko dwa piwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: To tylko dwa piwa

Skomentuj tekst

Dżem: To tylko dwa piwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • to tylko dwa piwa tekst
 • To tylko dwa piwa tekst piosenki
 • jedno piwo dzem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To tylko dwa piwa - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To tylko dwa piwa - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.