Dżem: To tylko dwa piwa

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 100 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Dżem: To tylko dwa piwa

To tylko dwa piwa, to żaden grzech. Godziny dwie z kolegami. I o co te dąsy o piwa dwa - też napij się mój kapralu. Ciche godziny - ach kiedy miną. Ciche godziny, radio tylko gra od niechcenia. Czy tylko to moja wina? Gdzie byłem pytasz - jak myślisz - gdzie? Godziny mam nadliczbowe. I po co te fochy, kamienna twarz. Nie musisz brać tej mamony. Ciche godziny ach kiedy miną... Skąd znam tę dziewczynę? Skąd mogę znać - przez 8 lat w jednej ławce. Nie mrugałem do niej - skąd ty to wiesz. Ktoś dzwoni. Nie, to pomyłka. Ciche godziny ach kiedy miną... No skoro to moja wina.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: To tylko dwa piwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: To tylko dwa piwa

Skomentuj tekst

Dżem: To tylko dwa piwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • to tylko dwa piwa tekst
 • To tylko dwa piwa tekst piosenki
 • jedno piwo dzem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To tylko dwa piwa - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To tylko dwa piwa - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.