Dżem: Taniec

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 98 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Taniec

Gdy o łzę uderza łza, znowu widzę Twoich ust tak piękny kształt. Jestem teraz teraz sam ucichł wokół szum i gwarWszyscy ze swoimi, lub do swoich poszli żon. Kto pomoże, teraz kto? Znaleźć mi w tej ciszy twarz Mojej małej, którą dawno już śmierć okrutna zabrała mi. Pamiętam, pamiętam dobrze ją,Jak weszła przez zamknięte drzwi.Nie mogłem w to uwierzyć,Lecz Ty wiedziałaś już,Że to śmierć odwiedziła nasz dom.I krzyczałem: "Nie zabieraj jej,Zostaw małą, zostaw proszę Cię!"Ale ona tylko uśmiechnęła się,Mówiąc: "Ma już tylko mnie."Siedziałem na Twym łóżku ściskając Twoją dłoń,Lecz ona chłodna była już.Potem tylko przez chwilę widziałem taniec Twój.Taniec Twój ze straszną śmiercią.Wiem, że ona do wszystkich, do mnie też.Wejdzie dumnie przez zamknięte drzwi.I do tańca mnie zaprosi bymMoją małą spotkać mógł.Moją małą, moją małą spotkać mógł.Gdy o łzę uderza łza, znowu widzę...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Taniec

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Taniec

Skomentuj tekst

Dżem: Taniec

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gdy o łzę uderza łza znowu widzę tekst
 • gdy o łze uderza łza
 • Dzem tekst piosenki przytulic do ksiezyca

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Taniec - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Taniec - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.