Dżem: Taniec

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 98 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Taniec

Gdy o łzę uderza łza, znowu widzę Twoich ust tak piękny kształt. Jestem teraz teraz sam ucichł wokół szum i gwarWszyscy ze swoimi, lub do swoich poszli żon. Kto pomoże, teraz kto? Znaleźć mi w tej ciszy twarz Mojej małej, którą dawno już śmierć okrutna zabrała mi. Pamiętam, pamiętam dobrze ją,Jak weszła przez zamknięte drzwi.Nie mogłem w to uwierzyć,Lecz Ty wiedziałaś już,Że to śmierć odwiedziła nasz dom.I krzyczałem: "Nie zabieraj jej,Zostaw małą, zostaw proszę Cię!"Ale ona tylko uśmiechnęła się,Mówiąc: "Ma już tylko mnie."Siedziałem na Twym łóżku ściskając Twoją dłoń,Lecz ona chłodna była już.Potem tylko przez chwilę widziałem taniec Twój.Taniec Twój ze straszną śmiercią.Wiem, że ona do wszystkich, do mnie też.Wejdzie dumnie przez zamknięte drzwi.I do tańca mnie zaprosi bymMoją małą spotkać mógł.Moją małą, moją małą spotkać mógł.Gdy o łzę uderza łza, znowu widzę...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Taniec

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Taniec

Skomentuj tekst

Dżem: Taniec

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Face it alone Queen
    „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
  • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
    „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
  • Nibylandia Blue Cafe
    „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
  • Krystyna Ralph Kaminski
    „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
  • All I Have (EMO) Oskar Cyms
    „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • gdy o łzę uderza łza znowu widzę tekst
  • gdy o łze uderza łza
  • Dzem tekst piosenki przytulic do ksiezyca

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Taniec - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Taniec - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.