Dżem: Tylko dla wybranych

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 98 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Tylko dla wybranych

Mówią mi: Tam nie ma nic, Dokąd idziesz? To nie uda się Tylko dla wybranych piękne kobiety, wielki świat. To nie miejsce dla biednych, choćbyś chciał... Zamęt w głowie Co noc i dzień. Zgredy wiedzą lepiej Jak należy żyć. W słowach język węża, na zawołanie inna twarz. Drzwi otwarte wszędzie, Jeśli jest szmal... Łatwo duszę diabłu oddać Za bogactwo i uznanie. Nie zmienisz nic bo ciągle brak odwagi. Jeszcze nas paraliżuje strach. Nie namówią mnie Starsi o kilka lat Żebym poddał się. Kto tu rację ma? Nigdy nie uwierzę. Prawdy nie da kupić się. Kłamstwo musi w końcu Wypłynąć na wierzch. Łatwo duszę diabłu oddać Za bogactwo i uznanie. Nie zmienisz nic bo ciągle brak odwagi. Jeszcze nas paraliżuje strach.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Tylko dla wybranych

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Tylko dla wybranych

Skomentuj tekst

Dżem: Tylko dla wybranych

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko dla wybranych - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko dla wybranych - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.