Dżem: Tylko dla wybranych

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 100 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Dżem: Tylko dla wybranych

Mówią mi: Tam nie ma nic, Dokąd idziesz? To nie uda się Tylko dla wybranych piękne kobiety, wielki świat. To nie miejsce dla biednych, choćbyś chciał... Zamęt w głowie Co noc i dzień. Zgredy wiedzą lepiej Jak należy żyć. W słowach język węża, na zawołanie inna twarz. Drzwi otwarte wszędzie, Jeśli jest szmal... Łatwo duszę diabłu oddać Za bogactwo i uznanie. Nie zmienisz nic bo ciągle brak odwagi. Jeszcze nas paraliżuje strach. Nie namówią mnie Starsi o kilka lat Żebym poddał się. Kto tu rację ma? Nigdy nie uwierzę. Prawdy nie da kupić się. Kłamstwo musi w końcu Wypłynąć na wierzch. Łatwo duszę diabłu oddać Za bogactwo i uznanie. Nie zmienisz nic bo ciągle brak odwagi. Jeszcze nas paraliżuje strach.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Tylko dla wybranych

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Tylko dla wybranych

Skomentuj tekst

Dżem: Tylko dla wybranych

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko dla wybranych - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko dla wybranych - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.