Dżem: W klatce
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Dżem: W klatce
Pytasz mnie, jak długo jeszcze będzie trwaćtaki stan, kiedy zostawiam Ciebie samąNa Twój krzyk ja wzruszę ramionami,nie mogę teraz pomóc nic, siebie tylko ranisz.Mówisz, że odstawiam życie na bok.Nie mogę teraz przestać grać po co te pytania, no po co te pytania?Zmęczona twarz, ślad na niej zostawiły troski.A Ty wciąż nie chcesz zrozumieć jaki jestem.Dla mnie świat, otwarte wszystkie drzwikażdy kąt - to mój dom, łóżko tam gdzie śpię.Nocny bar, najlepsza z mych przystaniod razu lepiej zostaw mnie, po co siebie ranić,po co siebie ranić?!Znowu w oknie stoisz i czekasz kiedy wrócę.Długie noce, powrót do Ciebie pełen wzruszeń.Nie zamkniesz mnie w klatce swego domu.Zawsze stamtąd wymknę się, ucieknę po kryjomuWolny jak wiatr, nic mnie nie zatrzymaUwierz w to, ze mną żadna nigdy nie wygrywa,nigdy nie wygrywa, o nie!
Tłumaczenie piosenki
Dżem: W klatce
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Dżem: W klatce
Skomentuj tekst
Dżem: W klatce
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
TEMACIK (Friz, Wersow, Kostek)
EKIPA
„Cztery porobione dupy z jakimś głupim typem Chcą mnie zryć, ale już mam zrytę Ale co mam mówić, nawet nic nie słyszę Nawet nie chciałbym, słucham liczb nie liter Raczej nie uważam, że to może się ”
-
Pray (Polska - Eurowizja 2026 preselekcje)
Alicja Szemplińska
„Freedom, just freedom Won't you give it all to me? Lay down all my struggle And bring back the missing piece, the missing piece of me Lord, are you giving up on me? 'Cause I'm not giving up on ”
-
let you talk about it
Margaret
„Hey! See you looking in my eyes Can't stop thinking 'bout my ass Can't blame you 'cause it's nice Man, I'll give you some advice No, it's not about your size I just need you by my side Maybe ”
-
Tu i teraz
Kali
„Nie odwracam się za plecy, Odpadł policyjny ogon A nawet jakby łypali To i tak nas nie dogonią Dałem słowo, gdy na łożu babcia witała kostuchę I wybiłem się z ulicy Prędzej umrę, niż tam wrócę ”
-
Chcę Więcej
Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski
„Tak duży dom Miałem go jeszcze wciąż Kiedy leżałem z nią nie mając nic Chcę wierzyć wciąż Teraz to trudne bo Zabrałeś wszystko w stos I podpaliłeś go Wierz we mnie jeszcze Nie mam już sił D”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- Jak długo jeszcze będzie grał Dżem ●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Narcyz
- Martirenti
-
W Noc Wigilijną
- Magdalena Kupińska
-
Kolęda - Gwiazdka
- Magdalena Kupińska
-
Zostań tu jeszcze
- Monika Chwajoł
-
W mojej głowie (EUROVISION 2026 POLAND)
- KONOPKA
-
Listopad (prod. Zalucki)
- Fabijański
-
ŻÓŁĆ FEAT. PIH (PROD. EJTEN X DISTROKE)
- FLORAL BUGS
-
Jedna na milion - feat. White 2115
- Mata
-
Fale
- Karolina Matej
-
Christmas Bonus
- Airbourne
Reklama
Tekst piosenki W klatce - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W klatce - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.
Komentarze: 0