Dżem: Bym zobaczy

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 98 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Bym zobaczy

Zerwałem z tym, co przeszkadza mi wierzyć w prawdę i fałsz, kłamstwo i grzech. Zerwałem z tym niepotrzebnym snem, z tym co wzięło mnie. Z niepotrzebnym snem. Wybacz Boże, dotknij mnie dłonią swą. Tuż za mną cień, jak odnaleźć się. Chcę pogadać znów, cholernie zino tym którzy wędrują sami. W sercach mróz, słychać ludzi wokół, gdzieś w ciemności światło... Boże spraw, bym zobaczyć mógł jakiś znak, zobaczyć mógł jakiś znak. Zerwałem z tym co przeszkadza mi wierzyć w prawdę i fałsz, zerwałem z tym. Wybacz Boże, dotknij mnie dłonią swą...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Bym zobaczy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Bym zobaczy

Skomentuj tekst

Dżem: Bym zobaczy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dzem wokol mnie ludzi tlum

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bym zobaczy - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bym zobaczy - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.