Edyta Geppert:

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 114 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Edyta Geppert:

Jak miło się pamiętaZapach domu na ŚwiętaCo kominem wybiegaZ życzeniami do niebaPierwsza gwiazdka już w barszczuKolędujmy bez fałszuNie wytrzyma i świętyGdy pod drzewkiem prezentyŚwięta mają coś z bajkiKażdej zimy pisanej od nowaW oknie puchu kołderkaW każdym sercu iskierkaBy ogrzała się noc grudniowaŚwięta mają coś z bajkiKtórą każdy dostaje w spadkuChoć wiem co jest prawdziweJednak zawsze się dziwięIle życzeń mieści się w opłatkuJak miło się pamiętaZapach domu na ŚwiętaGdy stoimy przy stoleZ wypiekami na czoleI wśród tej ciszy nocnejŚwiat na chwilę odpocznieMama spojrzy na TatęI podniesie opłatekŚwięta mają...Jak miło się pamiętaZapach domu na ŚwiętaJuż kolęda ożyłaSmutki w sercach stopiłaI Jezus malusieńkiNa płatkach płynie w błękitMusi zdążyć, niebożęZ życzeniami za morze
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert:

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert:

Skomentuj tekst

Edyta Geppert:

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Typ bez formy (PARODIA 'Typ Niepokorny' Stachursky) LETNI
    „To ja, ten typ bez formy. Biegnę, muszę się zatrzymać, Muszę się dowiedzieć jak zmienić tryb, Bo bieżnia jest za szybka dla mnie. Hantle! Technikę znam w teorii lecz tu tak bardzo boli. Chcę z”
  • Memories Blanka
    „It's not the destination, it's the journey. Collect memories. Never give up. we're singing la, la, la, la, li, da, da it's the memories we going to be making we're singing la, la, la, la, li, da”
  • Every Night - feat. Mandaryna, TEDE Sir Michu
    „[Mandaryna] To poleci na melanżach a branża zwęszy skandal Sir Mich, Tede, Manda zerknij jak to bangla Robimy ten remix żeby latał na balangach Ja mam lot jak helikopter Ty kompleks jak Kasandra ”
  • Będzie mi dane Malik Montana
    „Mam wyjebane, idziemy w balet Mam wyjebane, mam wyjebane Mam wyjebane, idziemy w balet Serio tak mam wyjebane, że nic nie jest w stanie dziś zepsuć mi vibe'u Serio tak kocham swe życie, że wybac”
  • KIM JESTEM Hi Hania
    „Słowo też czasami działa na nas jak paliwo Wszyscy chcą to ukryć podświadomie na to licząc Wokół oczy, które tak naprawdę mało widzą Ludzie, którzy na przemian kochają, nienawidzą Przy nich chcę t”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.